top of page

SLUŽBY PRO DEVELOPERY

Zajistíme kompletní servis pro Váš developerský projekt. Co tím máme na mysli? 

 

Uvědomujeme si, že každý developerský projekt potřebuje individuální přístup, mnoho zkušeností, chytrých nástrojů, kvalitních lidí a nadšení, aby vše dopadlo dle představ. A to my umíme!

 

Jak s námi spolupráce probíhá? 

Společně se potkáme a Vy nám povíte o tom, jakou máte myšlenku, a co byste chtěli realizovat. My Vám na oplátku povíme, co pro Vás a Váš projekt dokážeme udělat.

noho_cihlovkaII_int_00_obyvak_602.jpg
noho_cihlovkaII_int_01_obyvak_603.jpg

Pomůžeme Vám vytvořit ty správné prodejní atributy Vašeho projektu. Vymyslíme perfektní dispozice, ideální rozmístění a ve spolupráci s Vašimi / našimi architekty uvedeme nápady na papír. 

Připravíme a vymyslíme strategii prodeje Vašeho projektu tak, aby to dávalo smysl nejen pro Vás, ale i pro Vaše kupující.

noho_cihlovkaII_int_06_terasa_602.jpg
Modern House
204_01.jpg

Spočítáme a nastavíme kompletní cenovou politiku Vašeho projektu s ohledem na aktuální trh, maximalizaci zisku a minimalizaci rizika. 

Vytvoříme moderní a do detailu vymyšlenou marketingovou strategii. Se specializovanými firmami připravíme realistické vizualizace, webovou prezentaci, veškeré materiály, grafiku, propagaci a důmyslnou prodejní kampaň s využitím moderních nástrojů.

prodej-byt-1-kk-2-kk-ulice-truhlarska-hradec-kralove-pouchov-2-b1562f (2).jpg
Modern House
prodej-byt-1-kk-2-kk-ulice-truhlarska-hr

Nastavíme smluvní proces celého projektu, připravíme dokumentaci a veškeré smlouvy ve spolupráci s advokátní kanceláří, která se zaměřuje na developerské projekty. Ochráníme Vás!

Spustíme prodej projektu a kompletně Vás zastoupíme při jednání s klienty a to včetně klientských výběrů standardů a všech schůzek. 

208_01.jpg
Modern House
noho_cihlovkaII_int_04_loznice_604.jpg

Celý projekt zaštítíme v oblasti prodeje, dokumentace, archivace a komunikace s klienty. Prověříme možnosti financování kupujících a vyřídíme za klienty hypoteční úvěry. 

Zajistíme proces převodu na katastru nemovitostí včetně následného předání nemovitosti kupujícím. 

noho_cihlovkaII_ext_00.jpg
Modern House
1_1---Photo.jpg

Na konci Vám předáme kompletní složku se všemi dokumenty a doklady k Vašemu projektu tak, abyste měli vše perfektně v evidenci. 

02a.jpg

Bc. Marek Svoboda

jednatel, hypoteční makléř

+420 777 346 813

svoboda@svobodapartneri.cz

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

Po celou dobu projektu Vám budeme k dispozici v oblasti realitního poradenství a postaráme se o to, aby byli Vaši kupující stejně nadšení jako Vy ze spolupráce s námi. Věnujte čas tomu, čemu rozumíte nejlépe a my to zařídíme! 

 

Chcete na nás referenci od developera? Napište nám a my Vám předáme kontakty na partnerské developerské společnosti. 

 

Nenašli jste všechny informace? Zastavte se za námi a my Vám osobně povíme, co pro Vás můžeme udělat. Budeme se těšit!

bottom of page