SLUŽBY PRO DEVELOPERY

Zajistíme kompletní servis pro Váš developerský projekt. Co tím máme na mysli? 

 

Uvědomujeme si, že každý developerský projekt potřebuje individuální přístup, mnoho zkušeností, chytrých nástrojů, kvalitních lidí a nadšení, aby vše dopadlo dle představ. A to my umíme!

 

Jak s námi spolupráce probíhá? 

Společně se potkáme a Vy nám povíte o tom, jakou máte myšlenku, a co byste chtěli realizovat. My Vám na oplátku povíme, co pro Vás a Váš projekt dokážeme udělat.

202_03.jpg
204_01.jpg

Pomůžeme Vám vytvořit ty správné prodejní atributy Vašeho projektu. Vymyslíme perfektní dispozice, ideální rozmístění a ve spolupráci s Vašimi / našimi architekty uvedeme nápady na papír. 

Připravíme a vymyslíme strategii prodeje Vašeho projektu tak, aby to dávalo smysl nejen pro Vás, ale i pro Vaše kupující.

206_03.jpg
Modern House
prodej-byt-1-kk-2-kk-ulice-truhlarska-hr

Spočítáme a nastavíme kompletní cenovou politiku Vašeho projektu s ohledem na aktuální trh, maximalizaci zisku a minimalizaci rizika. 

Vytvoříme moderní a do detailu vymyšlenou marketingovou strategii. Se specializovanými firmami připravíme realistické vizualizace, webovou prezentaci, veškeré materiály, grafiku, propagaci a důmyslnou prodejní kampaň s využitím moderních nástrojů.

202_03.jpg
Modern House
prodej-byt-1-kk-2-kk-ulice-truhlarska-hr

Nastavíme smluvní proces celého projektu, připravíme dokumentaci a veškeré smlouvy ve spolupráci s advokátní kanceláří, která se zaměřuje na developerské projekty. Ochráníme Vás!

Spustíme prodej projektu a kompletně Vás zastoupíme při jednání s klienty a to včetně klientských výběrů standardů a všech schůzek. 

202_03.jpg
Modern House
prodej-byt-1-kk-2-kk-ulice-truhlarska-hr

Celý projekt zaštítíme v oblasti prodeje, dokumentace, archivace a komunikace s klienty. Prověříme možnosti financování kupujících a vyřídíme za klienty hypoteční úvěry. 

Zajistíme proces převodu na katastru nemovitostí včetně následného předání nemovitosti kupujícím. 

202_03.jpg

Bc. Marek Svoboda

jednatel, hypoteční makléř

+420 777 346 813

svoboda@svobodapartneri.cz

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Modern House
prodej-byt-1-kk-2-kk-ulice-truhlarska-hr

Na konci Vám předáme kompletní složku se všemi dokumenty a doklady k Vašemu projektu tak, abyste měli vše perfektně v evidenci. 

Po celou dobu projektu Vám budeme k dispozici v oblasti realitního poradenství a postaráme se o to, aby byli Vaši kupující stejně nadšení jako Vy ze spolupráce s námi. Věnujte čas tomu, čemu rozumíte nejlépe a my to zařídíme! 

 

Chcete na nás referenci od developera? Napište nám a my Vám předáme kontakty na partnerské developerské společnosti. 

 

Nenašli jste všechny informace? Zastavte se za námi a my Vám osobně povíme, co pro Vás můžeme udělat. Budeme se těšit!