top of page

DEVELOPMENT

SLUŽBY PRO DEVELOPERY

Na trhu s realitami se pohybujeme od roku 2015 a za tuto krátkou dobu jsme spolupracovali na 27 developerských projektech, ve kterých jsme prodali 628 bytových jednotek, 81 rodinných domů a 68 pozemků. Našim klientům jsme za dobu našeho působení zprostředkovali hypoteční úvěry ve výši téměř 2 mld. Kč.

Zajistíme kompletní servis pro Váš developerský projekt. Co tím máme na mysli? 

 

Uvědomujeme si, že každý developerský projekt potřebuje individuální přístup, mnoho zkušeností, chytrých nástrojů, kvalitních lidí a nadšení, aby vše dopadlo dle představ. A to my umíme!

 

Jak s námi spolupráce probíhá? 

noho_cihlovkaII_ext_02.jpg

Společně se potkáme a Vy nám povíte o tom, jakou máte myšlenku, a co byste chtěli realizovat. My Vám na oplátku povíme, co pro Vás a Váš projekt dokážeme udělat.

OSOBNÍ SCHŮZKA

208_01.jpg

Pomůžeme Vám vytvořit ty správné prodejní atributy Vašeho projektu. Vymyslíme perfektní dispozice, ideální rozmístění a ve spolupráci s Vašimi / našimi architekty uvedeme nápady na papír. 

PŘÍPRAVA PROJEKTU

01.jpg

Připravíme a vymyslíme strategii prodeje Vašeho projektu tak, aby to dávalo smysl nejen pro Vás, ale i pro Vaše kupující.

PRODEJNÍ STRATEGIE

terasa.jpg

Spočítáme a nastavíme kompletní cenovou politiku Vašeho projektu s ohledem na aktuální trh, maximalizaci zisku a minimalizaci rizika. 

TRŽNÍ ANALÝZA

noho_cihlovkaII_int_02_obyvak_604.jpg

Vytvoříme moderní a do detailu vymyšlenou marketingovou strategii. Se specializovanými firmami připravíme realistické vizualizace, webovou prezentaci, veškeré materiály, grafiku, propagaci a důmyslnou prodejní kampaň s využitím moderních nástrojů.

MARKETINGOVÁ STRATEGIE

204_02.jpg

Nastavíme smluvní proces celého projektu, připravíme dokumentaci a veškeré smlouvy ve spolupráci s advokátní kanceláří, která se zaměřuje na developerské projekty.

Ochráníme Vás!

SMLUVNÍ DOKUMENTACE

obývací pokoj 602.jpg

Spustíme prodej projektu a kompletně Vás zastoupíme při jednání s klienty a to včetně klientských výběrů standardů a všech schůzek. 

KOMUNIKACE

obývací pokoj603.jpg

Celý projekt zaštítíme v oblasti prodeje, dokumentace, archivace a komunikace s klienty. Prověříme možnosti financování kupujících a vyřídíme za klienty hypoteční úvěry. 

KLIENTSKÝ SERVIS

noho_cihlovkaII_ext_05.jpg

Zajistíme proces převodu na katastru nemovitostí včetně následného předání nemovitosti kupujícím. 

KATASTR A PŘEDÁNÍ

202_04.jpg

Na konci Vám předáme kompletní složku se všemi dokumenty a doklady k Vašemu projektu tak, abyste měli vše perfektně v evidenci. 

ARCHIVACE

02a.jpg

Bc. Marek Svoboda

jednatel, hypoteční makléř

+420 777 346 813

svoboda@svobodapartneri.cz

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

Po celou dobu projektu Vám budeme k dispozici v oblasti realitního poradenství a postaráme se o to, aby byli Vaši kupující stejně nadšení jako Vy ze spolupráce s námi. Věnujte čas tomu, čemu rozumíte nejlépe a my to zařídíme! 

 

Chcete na nás referenci od developera? Napište nám a my Vám předáme kontakty na partnerské developerské společnosti. 

 

Nenašli jste všechny informace? Zastavte se za námi a my Vám osobně povíme, co pro Vás můžeme udělat. Budeme se těšit!

bottom of page