top of page
img-9437.jpg

Holice

107

info u RK

DŮM

Nabízíme ke koupi dvoupatrový zahradní dům s plochou střechou, který se nachází za nádhernou historickou vilou na náměstí T. G. Masaryka. Vila je dílem uznávaného českého architekta Otakara Novotného a je zařazena mezi 40 nejvýznamnějších vil Pardubického kraje, což dodává celému objektu výjimečný nádech prestiže a historie.


Stavba o celkové výměře 107 m2 se pyšní umístěním přímo v centru malebného města Holice, ale přesto poskytuje klid a soukromí díky nádherné zahradě o celkové výměře 760 m2 s majestátními vzrostlými stromy. Aktuálně je využíváno jako skladovací prostory, avšak nabízí možnost přeměny na dvě bytové jednotky s dispozicí 2+kk, nebo na prostorný rodinný dům o dispozici 3+kk. Pro realizaci bytových jednotek je vydáno povolení. Budovu lze využít pro vlastní bydlení nebo jako zajímavý investiční projekt.


Objekt postaven v letech 1911–1912 nese půvab a charakter doby svého vzniku, což mu dodává nezaměnitelný šarm. Přístup na pozemek je zajištěn skrz vilu přímo z náměstí. Holice, vzdálené jen 14 km od Pardubic, nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně vynikající dopravní dostupnosti, což dělá z této lokality skvělé místo pro život i podnikání.


Přetvořte budovu na svůj vysněný domov nebo investiční nemovitost. Je to ideální prostor pro firemní zázemí, kanceláře nebo kombinaci bydlení a podnikání v jedinečném prostředí.
Rádi vás provedeme osobní prohlídkou a pomůžeme vám s financováním.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page