top of page
svoboda-weissova-vila-ext-dolni-pohled.jpg

Harrachov

20 990 000 Kč

451

7

apartmánů

HORSKÁ VILA

Sametově zasněžené hory, horský vzduch, a kousek od sjezdovek - to vše vás čeká u naší půvabné prvorepublikové vily v Harrachově. Vítejte ve Weissově vile, která představuje výborné zázemí pro ty, kdo touží po horském útočišti.


Tato historická vila má 3 nadzemní podlaží s celkovou plochou 451 m², což nabízí dostatek prostoru pro vaši rodinu nebo podnikatelský záměr. Vila má stavební povolení na rekonstrukci a možnost vybudování až 7 apartmánů.

 

Prostor v suterénu lze využít pro velkorysé sklepní kóje/lyžárny, které mohou být přímo přidruženy k apartmánům.


Součástí nemovitosti je rozlehlý pozemek, který umožňuje vytvořit několik parkovacích stání.


Vila má neopakovatelné výhledy na Čertovu Horu či skokanské můstky a nachází se místě, kde naleznete klid a pohodu, ale také spoustu nevšedních zážitků, které vám Harrachov může nabídnout. Sezónní lyžařské radovánky, horské túry, nebo jednoduše odpočinek v náruči přírody - to vše je na dosah ruky, přibližně 300 m od vily se například nachází lanovka.


Součástí nabídky je i kompletní projekt pro rekonstrukci dle stavebního povolení. Vaše představy o tom, jak má váš nový domov vypadat, se brzy mohou stát skutečností.


Pro více informací o projektu a prohlídce této vily nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace při osobním setkání. Financování nemovitosti zajistíme.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page