Střešní byt s terasou

Nabízíme k pronájmu výjimečný střešní byt 1+kk ve velmi oblíbené lokalitě, v ulici Svatojánská v Hradci Králové. Jedná se o jednotku o podlahové ploše 29 m2 s nadstandardní terasou o velkorysé výměře 25 m². Je orientován na jihozápad a slunce na terase si tak můžete užívat téměř po celý den. Byt se nachází ve. 4. nadzemním podlaží cihlového domu z roku 2012. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou.

Byt je vybaven dále lednicí, skříní v obývacím pokoji, botníkem a předsíňovou stěnou. Nemovitost se nachází ve vyhledávané a poklidné městské části Třebeš. V místě je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází supermarket, mateřská školka, základní škola, sportovní středisko, restaurace Duran, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě.

Výhodou jsou velmi nízké měsíční náklady na energie, které činí cca 2.450 Kč. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Byt je k dispozici od 1.2.2021.

Cena
11 000 Kč / měsíc

Energetická náročnost třídy G

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz