noho_cihlovkaII_int_06_terasa_602.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Pražská třída, Hradec Králové

REZERVACE

136

3

50

pokoje

m² terasa

BYT 3+KK

Zprostředkujeme vám prodej jedinečné bytové jednotky 3+kk ve druhé etapě developerského projektu Cihlovka, která je situována na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt pasivního moderního rezidenčního bydlení, který aktivně pečuje o vaše zdraví a pohodlí.


Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 136,8 m² tvoří zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna a samostatná toaleta. K bytu dále přísluší 3 prostorné slunné terasy o celkové výměře 50,1 m² a komora o výměře 3,2 m².


Pro výstavbu budou použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Standard bytu tvoří automatické větrání s rekuperací tepla, podlahové teplovodní vytápění, podlahové chlazení, šetřiče vody, tepelné čerpadlo. Jednotka má osazená velkoformátová okna až na zem a fotovoltaické panely umístěné na střeše domu. Bytobsahuje prvky chytré domácnosti a je již ve standardu inteligentní, tzn. vše funguje automaticky. Možnost koupě parkovacího stání. Aby nedocházelo k přehřívání budovy, dbá se na kvalitní zateplení.


Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí.


Prostorný byt je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry nebo dokonce jako investice. Cihlovka šetří nejen přírodu, ale i peněženku, a vzhledem k použitým technologiím, budou provozní měsíční náklady na byt 3+kk maximálně úsporné. Více informací naleznete také na www.cihlovka.cz.


Kukleny projdou do roku 2030 rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak). 
Rádi Vám sdělíme více informací na osobním setkání. 


Financování Vám pomůžeme vyřešit.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz