top of page
prodej-rodinny-dum-zamberk-foto-94-c5279b-2.jpg

Žamberk

272

11

pokojů

5 499 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám ke koupi solitérní zděný rodinný dům s garáží v Žamberku. Jedná se o dům s přízemím, dvěma patry a podkrovím, který disponuje 3 samostatnými bytovými jednotkami s vlastním odděleným vstupem.

 

Přízemí o celkové výměře 94,6 m² a dispozici 5+1 tvoří chodba se schodištěm, obývací pokoj, kuchyň, ložnice, dva pokoje, hala, koupelna s toaletou, šatna a kotelna. Dále přízemí nabízí terasu orientovanou do zahrady. Interiér jednotky v patře o celkové ploše 90,3 m² a dispozici 3+1 je tvořen chodbou, obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí, pokojem, koupelnou, samostatnou toaletou, komorou, terasou s pergolou a balkonem s částečným zastřešením. Bytová jednotka ve druhém patře má celkovou plochu 87,45 m² a dispozici 3+1, kterou tvoří chodba, obývacím pokoj, kuchyň, ložnice, pokoj, koupelna, samostatná toaleta a komora. Dále je k dispozici podkroví, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku. 


V roce 2008 prošel dům kompletní vnitřní rekonstrukcí, včetně nových dřevěných Euro oken s izolovaným dvojsklem. Dále byla v tomtéž roce přistavena garáž a dřevěný přístřešek na parkování pro až dva automobily. 


K domu náleží udržovaný travnatý pozemek o celkové výměře 690 m². Celý objekt je oplocen.


Vzhledem k tomu, že je dům trojgenerační, jedná se o dobrou investiční příležitost a jednotlivé byty lze využít k následnému pronájmu.


Nemovitost se nachází v okrajové, jihovýchodní části města Žamberk. Město je rozloženo v údolí řeky Divoké Orlice a leží 18 km severně od Ústí nad Orlicí a 24 km severovýchodně od města Choceň. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde mateřská, základní i střední škola, zdravotní zařízení, obchody i restaurace. Pro výplň volného času se nabízí například návštěva zdejšího kina, muzea nebo využití sportovního areálu či koupaliště. V místě je dobrá dopravní dostupnost.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page