top of page
prodej-rodinny-dum-zamberk-foto-94-c5279b-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Žamberk

272

11

pokojů

6 000 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám ke koupi solitérní zděný rodinný dům s garáží v Žamberku. Jedná se o dům s přízemím, dvěma patry a podkrovím, který disponuje 3 samostatnými bytovými jednotkami s vlastním odděleným vstupem.

 

Přízemí o celkové výměře 94,6 m² a dispozici 5+1 tvoří chodba se schodištěm, obývací pokoj, kuchyň, ložnice, dva pokoje, hala, koupelna s toaletou, šatna a kotelna. Dále přízemí nabízí terasu orientovanou do zahrady. Interiér jednotky v patře o celkové ploše 90,3 m² a dispozici 3+1 je tvořen chodbou, obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí, pokojem, koupelnou, samostatnou toaletou, komorou, terasou s pergolou a balkonem s částečným zastřešením. Bytová jednotka ve druhém patře má celkovou plochu 87,45 m² a dispozici 3+1, kterou tvoří chodba, obývacím pokoj, kuchyň, ložnice, pokoj, koupelna, samostatná toaleta a komora. Dále je k dispozici podkroví, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku. 


V roce 2008 prošel dům kompletní vnitřní rekonstrukcí, včetně nových dřevěných Euro oken s izolovaným dvojsklem. Dále byla v tomtéž roce přistavena garáž a dřevěný přístřešek na parkování pro až dva automobily. 


K domu náleží udržovaný travnatý pozemek o celkové výměře 690 m². Celý objekt je oplocen.


Vzhledem k tomu, že je dům trojgenerační, jedná se o dobrou investiční příležitost a jednotlivé byty lze využít k následnému pronájmu.


Nemovitost se nachází v okrajové, jihovýchodní části města Žamberk. Město je rozloženo v údolí řeky Divoké Orlice a leží 18 km severně od Ústí nad Orlicí a 24 km severovýchodně od města Choceň. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde mateřská, základní i střední škola, zdravotní zařízení, obchody i restaurace. Pro výplň volného času se nabízí například návštěva zdejšího kina, muzea nebo využití sportovního areálu či koupaliště. V místě je dobrá dopravní dostupnost.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page