top of page
prodej-rodinny-dum-hradec-kralove-malsovice-foto-46-e9c0be-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Za Lípou, Malšovice

296

5

2

pokojů

koupelny

27 000 Kč 

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám k pronájmu zděný rodinný dům v Malšovicích v Hradci Králové. Jedná se o kompletně podsklepený řadový rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími, o celkové podlahové ploše 261 m².


Interiér prošel náročnou kompletní rekonstrukcí. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, vstupní chodba a toaleta se sprchovým koutem. Z obývacího pokoje je přístup na prostornou zahradní terasu a zahradu o rozloze 464 m². Horní patro disponuje centrální chodbou, ze které jsou přístupné 4 pokoje, toaleta a koupelna s vanou a sprchovým koutem. Z pokojů jsou přístupné dvě lodžie, jedna je orientována do ulice, druhá do zahrady. K domu náleží také garáž o ploše 36 m².


Při rekonstrukci došlo k výměně elektřiny a všech rozvodů. Vytápění je zajištěno novým plynovým kotlem. V obytné místnosti je připraven komín pro krb. Velkým plusem je rozvedení bodového osvětlení osvětlení po celém domě. V roce 2018 byla nainstalována nová střecha, letos byl dům osazen novými okny a balkonovými dveřmi.


Nemovitost je situována v žádané lokalitě Hradce Králové – v Malšovicích. Jedná se o klidnou lokalitu s perfektní dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností. V okolí domu se nachází zastávka MHD, obchod s potravinami, zahrádkářská osada, pošta a pýcha Hradce Králové – Městské lesy, které jsou protkány kilometry cyklistických tras.


Majitelé požadují vratnou kauci ve. výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 7.000 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Rádi vás domem provedeme na osobní prohlídce.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page