top of page
foto-102.jpg

Za Humny, Hradec Králové

340

7

2

pokoje

koupelny

15 490 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej jedinečného rodinného domu se zahradou v ulici Za Humny, Hradec Králové – Malšovice.

 

Tento třípodlažní dům o celkové podlahové ploše 340 m2 nabízí nadstandardní dispozici 7+1. Dům byl v roce 1975 navržen architektem Karlem Schmiedem starším, který projektoval více než 10 veřejných budov v Hradci Králové, včetně generálního urbanistického řešení areálu škol s Farmaceutickou fakultou. Tento dům byl navržen s ohledem na praktičnost a komfort, což se odráží v jeho nadstandardní dispozici i výměře.


Přízemí domu tvoří technické zázemí, kde se nachází vstupní chodba, garáž a sklepení. Patro pak tvoří společenskou zónu, která zahrnuje chodbu, otevřený obývací prostor s vysokými stropy a krbem, jídelnu, kuchyň a dále pak tři samostatné neprůchozí pokoje, koupelnu a oddělenou toaletu. Ve druhém patře jsou k dispozici tři samostatné neprůchozí pokoje, sušárna, koupelna s vanou i sprchovým koutem a oddělená toaleta. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Z obývacího pokoje se snadno dostanete na prostornou slunnou terasu. Přes terasu je rovněž i přístup do zahrady o celkové výměře 688 m2, kde můžete relaxovat a užívat si klidného prostředí.


Nemovitost je situována v klidné a velmi oblíbené lokalitě. Nachází se v blízkosti Královéhradeckých lesů, které nabízejí odpočinkové a sportovní využití pro celou rodinu. V místě je plná občanská vybavenost – funguje zde například mateřská škola, základní škola, obchodní centrum Futurum, zdravotní středisko a další. Dopravní dostupnost je výborná, což usnadňuje vaši každodenní mobilitu.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page