top of page
foto-9.jpg

Hradecká, Vysoká nad Labem

143

4

1

pokojů

koupelna

11 490 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej přízemního domu v ulici Hradecká ve Vysoké nad Labem. Jedná se zděný dům o dispozici 4+1 postavený v roce 2011.


Interiér o celkové ploše 143 m2 tvoří vstupní zádveří, technická místnost, samostatná toaleta, koupelna s vanou i sprchovým koutem, tři pokoje, chodba, kuchyň, jídelna, obývací pokoj a zasklená zimní zahrada. Dále je zde k dispozici sklad se samostatných vstupem a v podkroví další úložný prostor.


Standard domu je tvořen plastovými okny s izolačním sklem, dýhované interiérové dveře, plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou a praktické vestavěné šatní skříně. Vytápění domu je řešeno moderním plynovým kotlem, který zajišťuje teplo v zimních měsících. Navíc je k dispozici podlahové vytápění a radiátory pro optimální komfort. Ohřev vody je zajištěn zásobníkovým ohřívačem.


K domu náleží rozlehlý pozemek o celkové výměře 697 m2, na kterém se nachází venkovní bazén s možností zakrytí. Bazén disponuje vlastní technologií s tepelným čerpadlem. Parkovat lze až dvě vozidla na příjezdové cestě za automatickou bránou na dálkové ovládání.


Vysoká nad Labem leží cca 6 km od Hradce Králové a je výbornou lokalitou pro klidné rodinné bydlení, se základní občanskou vybaveností, včetně mateřské a základní školy a obchodu se smíšeným zbožím. Dopravní dostupnost je výborná, což usnadňuje vaši každodenní mobilitu.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page