top of page
foto-4.jpg

Všestary

155

6

1278

pokojů

m² pozemek

33 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Rádi bychom vám nabídli k pronájmu nadstandardní rodinný dům se vzdušným interiérem a upravenou zahradou ve Všestarech.


Třípodlažní dům s ideální dispozicí 6+kk a o celkové podlahové ploše 155 m² byl vystavěn v roce 2019. Při výstavbě domu byl kladen důraz především na vysokou kvalitu provedení, maximální komfort a výběr špičkových materiálů.


Přízemí tvoří otevřený obytný prostor propojený s kuchyní a jídelním koutem, pracovna, koupelna a technická místnost. Z obývacího pokoje je přístupná veliká zastřešená terasa. Z chodby vedou dřevěné schody do patra, kde je privátní obytná zóna, kterou tvoří 3 samostatné pokoje, koupelna a vchod do podkroví, kde je umístěn jeden pokoj a technická místnost. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.


Standard domu tvoří kamna na biolíh v obývacím pokoji, klimatizace se čtyřmi vnitřními jednotkami, plastová okna s dvojsklem, ambientní osvětlení, podomítkové baterie, bezfalcové dveře se skrytými panty, spotřebiče Siemens, kvalitní plovoucí podlaha Quickstep v kombinaci s keramickou italskou dlažbou a teplovodní podlahové vytápění v přízemí. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Přívod vody je zajištěn kombinací ze studny a hlavního řadu.


K domu náleží pozemek o celkové výměře 1278 m², kde je umístěna kopaná studna. Parkování vozů je možné pod přístřeškem na vlastním pozemku za automatickou vjezdovou bránou na dálkové ovládání. Celý objekt je oplocen.


Obec Všestary je situována 12 km od Hradce Králové. Všestary nabízí základní občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola či obchod se smíšeným zbožím. V místě je dobrá dopravní dostupnost a rychlé napojení na dálnici. Obec protíná železniční trať Hradec Králové – Turnov.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 5.000 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page