prodej-rodinny-dum-mala-skrovnice-17-velka-skrovnice-foto-30-b22576-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Velká Skrovnice

230

6

1

pokojů

koupelna

3 990 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům v obci Velká Skrovnice. Jedná se o dům se dvěma nadzemními podlažími, o dispozici 6+1 a o celkové zastavěné ploše 142 m².


Přízemí domu tvoří kuchyň, obývací pokoj, dva pokoje, koupelna s vanou a toaletou. Patro nabízí dva samostatné podkrovní pokoje, a společenský pokoj s dominantním dřevěným schodištěm s výstupem do dalšího patýrka, kde je možnost spaní na hambálkách. K dispozici je také balkón s výhledem na vzrostlé stromy. Vytápění ve všech místnostech je zajišťováno buď kotlem na tuhá paliva či novým plynovým kotlem. V obytné místnosti se nachází krb, který zútulňují interiér a zároveň slouží jako alternativní zdroj vytápění. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, v pokojích je položena keramická dlažba a má osazena nová dřevěná euro okna. Na dům navazuje velmi prostorná, podsklepená stodola.


Stavení je obklopeno bohatou zelení, využít můžete rozlehlou zahradu o výměře 894 m². Z obývacího pokoje je možnost projít na zpevněnou terasu. Nachází se zde vzrostlá zeleň, která zajišťuje maximální soukromí. 


Nemovitost lze využívat k rekreaci, krátkodobému pronájmu nebo také k trvalému bydlení.


Velká Skrovnice je malá vesnička ležící v mírném údolí téměř na hranici okresů Ústí nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou. Obec je vzdálená 10 km od města Ústí nad Orlicí, nabízí prostředí pro klidné bydlení v blízkosti přírody. V místě je základní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost.


Doporučujeme osobní prohlídku domu. Financování nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz