foto-89.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/6

Hradec Králové - Věkoše

125

4

1

pokoje

koupelna

11 950 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Rádi bychom vám nabídli ke koupi nadstandardní rodinný dům s designově řešeným interiérem a upravenou zahradou v městské části Věkoše v Hradci Králové.

 

Dvoupodlažní dům s ideální dispozicí 4+kk a celkové podlahové ploše cca 125 m² byl vystavěn v roce 2007 a před třemi roky prošel rekonstrukcí. Při výstavbě byl kladen důraz především na kvalitu provedení, maximální komfort a výběr špičkových materiálů.

 

Přízemí slouží jako společenská zóna, tvoří jej otevřený obytný prostor propojený s kuchyní a jídelnou. Dále je zde také prostorná vstupní chodba, pracovna a samostatné WC. Patro je pojato jako privátní zóna a nachází se zde hlavní ložnice s velkou průchozí šatnou a vestavěnou skříní, dětský pokoj a koupelna se sprchovým koutem i vanou.

 

Kuchyň s praktickým ostrůvkem disponuje velkorysou kamennou pracovní deskou a vestavěnými spotřebiči vysoké řady. Dále standard domu tvoří plastová okna s vnitřními žaluziemi, dřevěná podlaha a keramická dlažba. Díky množství velkoformátových oken proudí do domu dostatek přirozeného denního světla, které je nezbytné pro psychickou i fyzickou pohodu.

 

K domu náleží pečlivě udržovaný rozlehlý pozemek o celkové výměře 446 m², na kterém je situovaný bazén a zahradní domek. Dále prostorné kryté posezení s gaučem a grilem. Parkování dvou vozů je možné na krytém stání. Celý objekt je ohraničen plotem, který zajišťuje soukromí.

 

Městská část Věkoše nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, supermarkety, restaurace a další. V místě je výborná dopravní dostupnost.

 

Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

 

Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz