top of page
cedr-c2.jpg

České Meziříčí

5 990 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům na klíč, který je součástí stavební parcely o celkové výměře 848 m². Rovinatá stavební parcela se nachází v nově vzniklé lokalitě „V Poli“ v Českém Meziříčí. Dům má dispozici 4+1 a užitnou plochu 90 m². Jedná se o dřevostavbu, jejíž nosná konstrukce je vyrobena ze sušených hranolů KVH 60x160 mm. V ceně domu je zároveň základová deska a fotovoltaická elektrárna.


Dům dosahuje energetické náročnosti A, což znamená, že je energeticky efektivní a šetrný k životnímu prostředí. Dřevostavby mají vynikající izolační vlastnosti, a díky propracovanému systému akumulace tepla udržují příjemné vnitřní klima v zimě i v létě. Dřevostavba zaručuje komfortní zdravý způsob bydlení, příjemné prostředí a nízké náklady na vytápění. Při výstavbě je kladen největší důraz na kvalitu. Proto se pro výstavbu používají pouze prověřené a certifikované materiály, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.


Pozemek navazuje na novou zástavbu rodinných domů v klidné části obce. V ceně stavebního pozemku jsou již zahrnuty také veškeré inženýrské sítě: vodovodní přípojka, kanalizace dešťová, kanalizace splašková, elektro rozvody NN, veřejné osvětlení, komunikace, terénní úpravy a plný právní servis.


České Meziříčí se rozkládá na rozhraní královéhradeckého, náchodského a rychnovského okresu, prakticky do 25 kilometrů máte vzdálená okresní města. Obec má veškerou občanskou vybavenost. Klid a soukromí se zde kombinuje s výbornou dostupností autem a autobusem. V okolí máte možnost procházek do blízkého lesa, k vodě, po turistických trasách, na zámek Opočno a jiné.


Doporučujeme osobní prohlídku. Financování vám pomůžeme vyřešit.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page