prodej-rodinny-dum-ulice-v-koncinach-hradec-kralove-foto-77-c82689-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

V Končinách, Plácky

296

5

2

pokojů

koupelny

16 900 000 Kč 

RODINNÝ DŮM

Rádi bychom vám nabídli ke koupi nadstandardní rodinný dům se vzdušným interiérem a upravenou zahradou v ulici V Končinách, Hradec Králové - Plácky. 


Dvoupodlažní dům s ideální dispozicí 5+kk a o celkové podlahové ploše 296 m² byl vystavěn v roce 2022 a interiér se postupně dokončuje a bude kompletně dodělán. Při výstavbě domu byl kladen důraz především na vysokou kvalitu provedení, maximální komfort a výběr špičkových materiálů.


Přízemí tvoří otevřený obytný prostor propojený s prostornou kuchyní a jídelním koutem, tři samostatné neprůchozí pokoje, ložnice, šatna, dvě koupelny, samostatná toaleta a technická místnost. Z obývacího pokoje je přes systémové okno HS portal přístupná slunná dřevěná terasa. V přízemí se nachází také prostorná garáž. Podkroví je tvořeno velkorysou vzdušnou půdou o výměře 115 m², kam jsou vyvedeny veškeré sítě a lze tak jednoduchou úpravou vybudovat další obytné místnosti. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. 


Standard domu tvoří krbová vložka v obývacím pokoji, obložkové interiérové dveře, plastová antracitová okna s izolačním trojsklem stíněná předvokenními roletami s elektrickým ovládáním, kvalitní dřevěná podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou a vinylem, tepelné čerpadlo Vaillant a teplovodní podlahové vytápění v přízemí. Chodby jsou prosvětlené střešními světlovody.


K domu náleží pozemek o celkové výměře 951 m². Parkování až 2 vozů je možné v garáží a dalších 2 vozů na vlastním pozemku za automatickou vjezdovou bránou na dálkové ovládání. Celý objekt je oplocen.


Plácky jsou místní částí statutárního města Hradec Králové a jsou situovány na severu města. Hradec Králové nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, supermarkety, restaurace a další. V místě je výborná dopravní dostupnost cca 400 m je vzdálena zastávka MHD, odkud jezdí pravidelné spoje do centra města. 


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme zajistit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz