prodej-rodinne-domy-opatovice-nad-labem-
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Praskačka

REZERVACE

137

5

2

271

pokojů

parkovací stání

zahrada

RODINNÝ DŮM

Nabízíme Vám ke koupi řadový rodinný dům v pasivním standardu v novém projektu s názvem U VODÁRNY, který je situován v pěkné a bezpečné obci Praskačka.


Jedná se o architektonicky a dispozičně hodnotný dvoupodlažní dům 5+kk s celkovou podlahovou plochou 137 m². K domu náleží také předzahrádka dvě parkovací místa na vlastním pozemku, z opačné strany domu je soukromá zahrada o výměře 271 m².  


Přízemí slouží jako společenská zóna a tvoří jej chodba, prostorný obývací prostor s kuchyňským koutem, pokoj pro hosty, koupelna s toaletou a technická místnost. V chodbě je umístěno schodiště do patra, které nabízí ložnici s vlastní šatnou a další dva samostatné neprůchozí pokoje, koupelnu s toaletou a šatnu. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Moderně řešený dům byl navržen se smyslem pro detail, s důrazem na maximální komfort klienta a s ohledem na nejnovější trendy a technologie.


Vytápění domu je zajištěno elektrickým podlahovým topením, které je řízeno pro každou místnost zvlášť pomocí termostatu v místnosti. Na střeše je umístěná fotovoltaická elektrárna, která vyrábí energii pro vytápění, ohřev vody, svícení, větrání a všechny domácí spotřebiče. Standard domu dále tvoří řízené větrání s rekuperací tepla, což zajišťuje čerstvý vzduch 24/7. Pro úsporu vody na zálivku zahrady je instalována podzemní nádrž o objemu 2 m3


Dům má minimální náklady na provoz i údržbu a splňuje požadavky na maximální uživatelský komfort a ekologické trendy. Fotovoltaická elektrárna pokrývá až 41 % celkové spotřeby domu.


Klient má možnost výběru interiéru dle svých představ a přání. Klientský výběr nabízí individuální možnost volby různých variant dekorů dlažby, obkladů, podlah, vnitřních dveří a obložkových zárubní, a to od předem vybraných dodavatelů. 


Obec Praskačka je vzdálena od Pardubic 25 minut a od Hradce Králové pouze 10 minut jízdy autem. V místě je perfektní dopravní dostupnost, jen pár metrů od domu se nachází vlaková zastávka a zastávka MHD, odkud jezdí vlaky a autobusy v pravidelných intervalech na nádraží v Hradci Králové. Nájezd na dálnici D11 je vzdálen 3,8 km. Lokalita nabízí základní občanskou vybavenost, v docházkové vzdálenosti se nachází například základní a mateřská škola, obchod s potravinami, pošta nebo rekreační písník.


Skvělá dostupnost v kombinaci s jedinečnou polohou v klidném prostředí vám umocní pocit spokojenosti a radosti. Tady se vám bude žít krásně!


Rádi vám sdělíme více informací na osobním setkání. Financování zajistíme.

https://uvodarny.cz

prodej-rodinne-domy-opatovice-nad-labem-
02a.jpg
03c.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz