top of page
foto-32.jpg

Třebichovice pod Orebem

200

5

2

pokojů

koupelny

8 290 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu v ulici Týnišťská, Třebechovice pod Orebem.

 

Tento patrový dům s částečným podsklepením o celkové ploše cca 200 m2 nabízí ideální dispozici 5+1. V roce 2013 proběhla rekonstrukce, čímž získal dům svůj současný standard.


Přízemí domu tvoří společenskou zónu, která zahrnuje velmi prostornou vstupní chodbu, otevřený vzdušný obývací prostor propojený s jídelnou a kuchyní s velkorysou pracovní plochou a kvalitními vestavěnými spotřebiči. Dále disponuje přízemí koupelnou se sprchou a toaletou, technickou místností. Z kuchyně se snadno dostanete na zastřešenou terasu. Přes terasu je rovněž i přístup do zahrady, kde můžete relaxovat.

 

Patro slouží jako privátní zóna, kde je ložnice s přístupem na slunnou terasu, tři pokoje a koupelna s vanou. K dispozici je také garáž s velkou světlou výškou.


Tento dům byl navržen s ohledem na praktičnost a komfort, což se odráží v jeho vybavení. Pro výstavbu byla použita kombinace kamenem opuka, cihel plynosilikát a v celém patře itongová předstěna – tedy dvojitá stěna s dvojitým zateplením. Díky použitým materiálům je štítek energetické náročnosti B a nízké náklady na bydlení. Standard domu tvoří plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažba, plastová okna s izolačním trojsklem, retenční nádrž napojená na pračku a splachování, centrální vysavač a krbová vložka s rozvodem teplého vzduchu. Zútulnění prostoru napomáhá i oblouková klenba v přízemních místnostech.


K domu náleží pozemek o celkové rozloze 317 m2. Na pozemku je umístěn sklad s dílnou.


Od Hradce Králové pouhých 15 km vzdálená obec Třebechovice pod Orebem je výbornou lokalitou pro klidné rodinné bydlení, se základní občanskou vybaveností, včetně mateřské a základní školy a obchodu se smíšeným zbožím. Dopravní dostupnost je výborná, což usnadňuje vaši každodenní mobilitu.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page