top of page
foto-119.jpg

Štěnkov

136

4

1

pokoje

koupelna

9 590 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu v nově vzniklé mikrolokalitě v obci Štenkov.

Jedná se přízemní dům o ideální dispozici 4+kk s celkovou podlahovou plochou 136 m
². K domu náleží také zahrada, kryté parkovací stání na vlastním pozemku a garáž.
Interiér tvoří zádveří, velký společný prostor obývacího pokoje spojený s kuchyňským koutem, ložnice s šatnou, dva dětské pokoje, koupelna s toaletou, samostatná toaleta, šatna, technická místnost a garáž. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Klidové zóny domu jsou orientovány do volného prostoru zahrady tak, aby bylo z každého pokoje možné vyjít přímo ven. Společenský prostor, tedy obývací pokoj s kuchyní, je otevřen až do střešní konstrukce, čímž vytváří útulné a příjemné prostředí.

Moderně řešený dům byl navržen s důrazem na kvalitu provedení, praktičnost a maximální komfort klienta a s ohledem na nejnovější technologie. Základ domu tvoří betonové pasy s ocelovou výztuží, ztracené bednění s kvalitní hydroizolací a svislé zdivo Porotherm doplněné o 16 cm zateplení. 2/3 střešní konstrukce jsou tvořeny příhradovými nosníky, zbývající 1/3 pak klasickou tesařskou vazbou. Dům je vybaven plastovými okny SAMAT Energeto s trojskly a předokenními žaluziemi CLIMASTYL. Povrch interiéru byl upraven sádrovými omítkami, koupelna a WC zase osazeny kvalitní dlažbou a obklady značky EBS. Ve zbylých pokojích je položena snadno udržitelná vinylová podlahová krytina. Koupelny jsou osazeny produkty značky HANS GROHE. Standard domu dále tvoří tepelné čerpadlo a teplovodní podlahové vytápění, příprava pro fotovoltaiku umístěná na střeše domu. Pro úsporu vody na zalévání zahrady je instalována retenční nádrž o objemu 6 m3 a studna. Dům má minimální náklady na provoz i údržbu a splňuje požadavky na maximální uživatelský komfort.

Prostorná zahrada o výměře 616 m
² nabízí dostatek prostoru jak pro relaxaci, tak pro akčnější aktivity.

Nemovitost se nachází v obci Štěnkov, která je vzdálená 1 km od Třebechovic pod Orebem, kde je plná občanská vybavenost. Vetší města, jako Hradec Králové, Pardubice nebo Kvasiny jsou vzdáleny do 30 km.

Vizualizace mají pouze orientační charakter. Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page