prodej-rodinne-domy-stare-nechanice-89-nechanice-dji-0015-3d0252-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Staré Nechanice

PRODÁNO

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu nedaleko Hradce Králové, v poklidné vesnici Staré Nechanice. 


Jedná se o rodinný dům o zastavěné ploše 164,5 m². Přízemí domu tvoří kuchyň s jídelnou, ložnice a obývací pokoj, technická místnost, koupelna s toaletou a garáž. V patře se nachází půda, kde lze vybudovat další obytné prostory. Standard domu zahrnuje plastová okna s dvojsklem, lino v kuchyni, koberec v obývacím pokoji a keramickou dlažbu ve zbylých místnostech. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva. Dům je v původním stavu a je určen k rekonstrukci.


Celý objekt sestává z domu dvou staveb využívaných pro skladování a rovinatého pozemku. Vedle domu se nachází plnohodnotná parcela o výměře 871 m², kterou lze oddělit a postavit na ní dům dle vlastních představ.


Nabízená nemovitost je zakomponována do zástavby starších rodinných domů. Dům lze využívat, jak k rekreaci, tak i k trvalému bydlení. 


Staré Nechanice jsou místní částí obce Nechanice, která se nachází cca 17 km od Hradce Králové. V obci je základní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Nachází se zde autobusová zastávka, odkud jsou pravidelné spoje do Hradce Králové. 


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

02a.jpg
03c.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz