top of page
foto-20 (kopie).jpg

Souběžná, Hradec Králové

175

6

2

pokojů

koupelny

8 990 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům v ulici Souběžná v Hradci Králové. Jedná se o dvougenerační dům s unikátním charakterem a dvěma nadzemními podlažími.


V přízemí domu se nachází byt o dispozici 3+1, který je tvořen chodbou, kuchyní s spíží, obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, a koupelnou s toaletou. Po schodech v chodbě se dostaneme do patra, kde je umístěna druhá jednotka 3+1, kterou tvoří chodba, dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelna a samostatná toaleta. Z ložnice v patře je přístupná slunná terasa.


Dům je v původním pečlivě udržovaném stavu. Standard domu zahrnuje dřevěná špaletová okna a betonové podlahy.


Celý objekt sestává z rodinného domu, kůlny, samostatné garáže a rovinatého pozemku o celkové výměře 682 m².


Nabízená nemovitost je zakomponována do zástavby starších rodinných domů. Díky svému stavu je možné realizovat zde své představy o bydlení.


Tato exkluzivní nemovitost je vkusně integrována mezi starší rodinné domy a nachází se v oblíbené části Hradce Králové, známé jako Nový Hradec Králové. Klidné prostředí je doplněno výbornou občanskou vybaveností včetně mateřské školy, základní školy, obchodního centra Futurum, zdravotního střediska a dalších služeb. Navíc lokalita nabízí blízkost Královéhradeckých lesů, které jsou ideálním místem pro odpočinek a sportovní aktivity pro celou rodinu. Dopravní dostupnost je výborná, což usnadní vaše cesty do města i mimo něj.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page