top of page
FOTO-027.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/5

Dobrušská, Solnice

219

5

1

pokojů

koupelna

13 900 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Rádi bychom vám nabídli ke koupi luxusní rodinný dům se vzdušným designově řešeným interiérem a upravenou zahradou v obci Solnice.

 

Dvoupodlažní dům s ideální dispozicí 5+kk a celkové podlahové ploše  219 m² byl vystavěn v roce 2009. Při výstavbě byl kladen důraz především na vysokou kvalitu provedení, maximální komfort a výběr špičkových materiálů.


Přízemí slouží jako společenská zóna, tvoří jej otevřený obytný prostor propojený s kuchyní a jídelnou. Dále je zde také vstupní hala, pracovna a technická místnost. Patro je pojato jako privátní zóna a nachází se zde hlavní ložnice s šatnou, tři samostatné neprůchozí pokoje a prostorná koupelna s walk-in sprchovým koutem s hlavovou sprchou, vanou, toaletou a bidetem. Kuchyň s praktickým ostrůvkem disponuje velkorysou pracovní deskou ze žuly a vestavěnými spotřebiči Miele.


Dále standard domu tvoří hliníková okna stíněná předokenními roletami s centrálním ovládáním, dřevěná podlaha a pískovcová dlažba. Dále také klimatizace, centrální vysavač a teplené čerpadlo napojené na podlahové teplovodní vytápění. Díky množství velkoformátových oken proudí do domu dostatek přirozeného denního světla, které je nezbytné pro psychickou i fyzickou pohodu. Dům střeží kamerový systém kontrolovatelný přes televizi v obývacím pokoji. 


K domu náleží pečlivě udržovaný rozlehlý pozemek o celkové výměře 3106 m², na kterém je situovaný zahradní domek. Parkování až 3 vozů je možné v samostatné garáži a na krytém stání. Celý objekt je lemován vzrostlými tújemi, které zajišťují soukromí.


Obec Solnice nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, supermarkety, restaurace a další. V místě je výborná dopravní dostupnost, dobré vlakové i autobusové spojení do okolních měst. Obec je vzdálená 45 minut autem od Hradce Králové, 10 minut od Rychnova nad Kněžnou.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

prodej-rodinne-domy-ulice-dobrusska-obec
prodej-rodinne-domy-ulice-dobrusska-obec
01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page