Rodinný dům, Rusek

Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu v Hradci Králové - části Rusek. Jedná se o patrový rodinný dům s ideální dispozicí 4+1 o celkové podlahové ploše 109 m². 

V přízemí se nachází vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, spíž a koupelna s vanou a toaletou. Horní patro tvoří dva pokoje a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňská linka je vybavena kvalitními vestavnými spotřebiči. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 1991 a od roku 2004 až doposud byly v domě prováděny částečné úpravy. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem s radiátory nebo elektrickým podlahovým vytápěním. V obývacím pokoji je možné využít krbová kamna na dřevo. Ohřev vody je zajištěn kombinací plynového kotle - bojleru a solárních panelů. V domě je instalovaná klimatizace.

K domu náleží vydlážděná terasa a zahrada o rozloze 706 m², na které je umístěna zděná dílna, zděný zahradní domek a skleník. Součástí domu je také kryté parkovací stání. 

Rusek je místní částí Hradce Králové. Plná občanská vybavenost je v blízké vzdálenosti v Hradci Králové. Je zde výborná dopravní dostupnost, cca 200 m od domu se nachází zastávka MHD, ze které jezdí v pravidelných intervalech autobus do centra Hradce Králové.

Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

REZERVOVÁNO

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz