top of page
foto-139-1.jpg

Na Obci, Předměřice nad Labem

231

6

2

pokoje

koupelna

40 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám pronájem dvougeneračního rodinného bydlení v moderním stylu s upravenou zahradou v Předměřicích nad Labem, nedaleko Hradce Králové.

 

Tento dvoupodlažní dům o celkové ploše 231 m2 nabízí ideální dispozici 6+kk a byl postaven v roce 2007. Od roku 2016 prošel kompletní rekonstrukcí, včetně modernizace koupelny v roce 2022, čímž získal svůj současný standard.


Přízemí domu tvoří společenskou zónu, která zahrnuje vstupní chodbu, šatnu, otevřený obývací prostor propojený s kuchyní a jídelním koutem, prostornou společenskou místnost, koupelnu s toaletou a garáž. V patře najdete privátní zónu s ložnicí, pracovnou, dvěma pokoji a další koupelnou s toaletou. Z obývacího pokoje se snadno dostanete na slunnou terasu s přístupem do zahrady, kde můžete relaxovat a užívat si klidného prostředí.


Tento dům byl navržen s ohledem na praktičnost a komfort, což se odráží v jeho nadstandardním vybavení. Kromě podlahového vytápění elektrickým systémem BMR, umožňujícím individuální nastavení teploty v každé místnosti pomocí čidel či aplikace v mobilu, je zde nový bojler pro ohřev teplé vody. Standard domu je tvořen keramickou dlažbou, vinylem, kobercem a dřevěnými okny s dvojsklem. Pro maximální pohodlí po celý rok je v hlavní společenské místnosti instalována klimatizace. Pro zútulnění je tu navíc k dispozici krbová vložka s rozvodem tepla do horních místností.


Na upravené zahradě o rozloze 759 m2 si můžete užívat vířivou vanu s moderní technologií a filtrací. Centrální závlahový systém zajišťuje, že vaše zahrada bude vždy zelená. Zabezpečení domu je také na vyšší úrovni díky kamerovému systému s možností online sledování přes aplikaci Spcom.


V rámci nemovitosti se zde nachází také přízemní domek z roku 2020 s dispozicí 2+kk, který nabízí stejný moderní standard jako hlavní budova. Tato část může sloužit jako ideální místo pro vícegenerační bydlení, pracovnu nebo pohodlné ubytování pro hosty. Vzhledem k použitým technologiím jsou měsíční náklady na provoz úsporné.


Předměřice nad Labem jsou výbornou lokalitou pro klidné rodinné bydlení, se základní občanskou vybaveností, včetně mateřské a základní školy a obchodu se smíšeným zbožím. Dopravní dostupnost je výborná, což usnadňuje vaši každodenní mobilitu.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page