top of page
foto-3-2.jpg

Pouchovská, Hradec Králové

200

5

2

pokojů

koupelny

17 600 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu s upravenou zahradou v ulici Pouchovská, Hradec Králové. Tento dvoupodlažní dům o celkové ploše cca 200 m² nabízí ideální dispozici 5+kk. Hlavní rekonstrukce proběhla v roce 2000 a od té doby docházelo k pravidelným dílčím rekonstrukcím, čímž získal svůj současný standard.


Přízemí domu tvoří společenskou zónu, která zahrnuje vstupní chodbu, pracovnu, otevřený obývací prostor propojený s kuchyní vybavenou spotřebiči Ditrich a jídelním koutem. Dále disponuje přízemí koupelnou s toaletou, technickou místností, garáží a zasklenou terasou. Patro slouží jako privátní zóna, kde je hlavní ložnice s velikou terasou a dva pokoje a koupelna. Z obývacího pokoje se snadno dostanete na zasklenou slunnou terasu s digitálním zastíněním. Přes terasu je rovněž i přístup do zahrady, kde můžete relaxovat a užívat si klidného prostředí, nebo například využít venkovní bazén se slanou vodou a zakrytím.


Tento dům byl navržen s ohledem na praktičnost a komfort, což se odráží v jeho vybavení. Standard domu tvoří keramická dlažba v kombinaci s plovoucí podlahou a plastovými okny s dvojsklem. Pro maximální pohodlí po celý rok je v ložnici instalována klimatizace. Pro zútulnění je tu navíc k dispozici krbová vložka.


O zahradu o rozloze 1264 m² se stará zavlažovací i kapénkový systém napojen na vrtanou studnu či automatická sekačka. Zabezpečení domu je na vyšší úrovni, díky pohybovým čidlům a kamerovému systému. Na pozemku se také nachází samostatná stavba, kde se nachází garáž s kuchyní a zázemím.


Místní část Pouchov je výbornou lokalitou pro klidné rodinné bydlení, s plnou občanskou vybaveností, včetně mateřské a základní školy a obchodu se smíšeným zbožím. Dopravní dostupnost je výborná, což usnadňuje vaši každodenní mobilitu.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page