top of page
prodej-rodinny-dum-hradec-kralove-placky-foto-031-30c6da.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/7

Pohlova, Plácky

215

6

2

pokojů

koupelny

30 000 Kč 

RODINNÝ DŮM

Rádi bychom vám nabídli k pronájmu luxusní rodinný dům s designově řešeným interiérem a upravenou zahradou v ulici Pohlova, Hradec Králové.

 

Dvoupodlažní dvojdům s ideální dispozicí 6+kk a celkové podlahové ploše 215 m² je po kompletní nákladné rekonstrukci. Při rekonstrukci byl kladen důraz především na vysokou kvalitu provedení, maximální komfort a výběr špičkových materiálů.

 

Přízemí slouží jako společenská zóna, tvoří jej otevřený obytný prostor propojený s kuchyní a jídelnou. Dále je zde také vstupní hala, šatna, koupelna s walk-in sprchovým koutem s hlavovou sprchou a toaletou a pracovna. Z obývacího pokoje a jídelny je přístupná zahradní terasa. Patro je pojato jako privátní obytná zóna a nachází se zde hlavní ložnice, tři samostatné neprůchozí pokoje a koupelna se světlovodem pro přirozené denní světlo.

 

Elegantní stříkaná bílá kuchyň s praktickým ostrůvkem disponuje velkorysou pracovní deskou z vysoce kvalitního materiálu Technistone a vestavěnými spotřebiči vyšší řady prémiové značky Siemens. Standard domu tvoří dřevěná okna, laminátová podlaha Pergo nejvyšší řady a keramická dlažba. Dále také krbová vložka s nerezovým komínem, změkčovače vody a praktické vestavěné úložné prostory.

 

Teplo v domě je zajištěno plynovým kotlem a podlahovým teplovodním vytápěním. Na střeše jsou umístěny solární panely pro ohřev vody a také bazénu. Díky množství velkoformátových oken proudí do domu dostatek přirozeného denního světla, které je nezbytné pro psychickou i fyzickou pohodu. Dům střeží kamerový systém a čidla pohybu.

 

K domu náleží pečlivě udržovaná zahrada o celkové výměře 602 m², na které je situovaný velký slaný bazén s protiproudem a prostorná pergola. V suterénu pod prostorem pergoly se nachází také klubová část, kde je umístěna kuchyňka a posezení a bar. Parkování automobilu je možné v přilehlé garáži. Celý objekt je oplocen a díky vzrostlé zeleni nabízí maximální soukromí.

 

Hradec Králové nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, supermarkety, restaurace a další. V místě je výborná dopravní dostupnost cca 200 m je vzdálena zastávka MHD, odkud jezdí pravidelné spoje do centra města. Nemovitost je nabízena včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích a je ihned k dispozici.

 

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 12.000 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.

 

Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page