top of page
foto-054.jpg

Osice

130

3

pokoje

1035

m² pozemku

6 490 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej moderního zatepleného patrového domu v Osicích. Jedná se kompletně zrekonstruovaný v roce 2023 zděný dům o dispozici 3+kk.


Přízemí slouží jako společenská zóna a tvoří ji vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, spíž, technická místnost a koupelna s toaletou. Patro pak tvoří privátní zóna, kde se nachází ložnice, pokoj, samostatná toaleta a pracovní kout u schodiště. Z chodby v patře je přístupná terasa. Z terasy je rovněž přístupný půdní úložný prostor. Na dům navazuje uzamykatelná garáž či dílna, která je v původním stavu.


Při rekonstrukci došlo mimo jiné k výměně elektrických a odpadních rozvodů, zateplení střechy, nová koupelna i kuchyň. Nová kuchyňská linka na míru je vybavená kvalitními vestavěnými spotřebiči. Standard domu tvoří plastová okna s dvojsklem, vinylová podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou. Vytápění je zajištěno výkonnou krbovou vložkou s výměníkem. V plotě je zaveden plyn.


K domu náleží rozlehlý pozemek o celkové výměře 1035 m2.


Obec Osice leží cca 15 minut autem od Hradce Králové či Pardubic a je skvělou lokalitou pro klidné rodinné bydlení, se základní občanskou vybaveností, včetně mateřské a základní školy a obchodu se smíšeným zbožím. Dopravní dostupnost je dobrá, což usnadňuje vaši každodenní mobilitu.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page