F37B1842-HDR.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Starý kopec, Opočno

188

6

3

pokojů

koupelny

PRODÁNO

RODINNÝ DŮM

Rádi bychom vám nabídli ke koupi rodinný dům s moderně řešeným interiérem a pečlivě udržovanou zahradou v obci Opočno. Dvoupodlažní dům s ideální dispozicí 6+kk a celkové podlahové ploše 188 m² byl zkolaudován v roce 2008. Při výstavbě byl kladen důraz především na maximální komfort a kvalitu provedení.

Přízemí slouží jako společenská zóna, tvoří jej kuchyň a obývací pokoj s jídelním koutem. Dále je zde také vstupní hala, hlavní ložnice, dva další obytné pokoje, dvě koupelny a technická místnost. Z obývacího pokoje je zajištěn přístup do zimní zahrady s nastavitelným osvětlením, kterou lze při použití plynového hořáku využívat po celý rok. Nebo si můžete den zpříjemnit v zastřešené šestimístné vířivce. V klimatizovaném podkroví se nachází posilovna, obytný pokoj a koupelna. Kuchyň s velkorysou pracovní plochou disponuje vestavěnými spotřebiči. V jedné z koupelen je umístěna vnitřní sauna s elektrickými kamny, barevným osvětlením a ozvučením. 

Standard domu tvoří podlahové vytápění ve všech místnostech, tepelné čerpadlo, centrální vysavač v domě a selektivní osvětlení zahrady od firmy INPRO LUCE s.r.o.

K domu náleží nově realizovaná samoúdržbová zahrada s výsadbou okrasných dřevin o celkové výměře 747 m², na které je situované venkovní posezení s grilem a vrtaná studna. O zahradu se stará automatická zahradní sekačka a automatický zavlažovací systém. Parkování až 2 SUV vozů je možné v prostorné garáži.

Nemovitost je situovaná v klidné historické části města a zároveň 100 m od centra. Obec Opočno nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, supermarkety, restaurace, sportoviště a další. Volný čas lze trávit v místním rozlehlém zámeckém parku a oboře nebo na nově zrekonstruovaném koupališti. V místě je výborná dopravní dostupnost, dobré autobusové spojení do okolních měst. Obec je vzdálená 35 minut autem od Hradce Králové a 25 minut od lyžařského střediska Deštné.

Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

pÖdorys pż°zem°.png
pÖdorys patro.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz