F37B1842-HDR.jpg

Starý kopec, Opočno

188

6

3

pokojů

koupelny

REZERVACE

RODINNÝ DŮM

Rádi bychom vám nabídli ke koupi rodinný dům s moderně řešeným interiérem a pečlivě udržovanou zahradou v obci Opočno. Dvoupodlažní dům s ideální dispozicí 6+kk a celkové podlahové ploše 188 m² byl zkolaudován v roce 2008. Při výstavbě byl kladen důraz především na maximální komfort a kvalitu provedení.

Přízemí slouží jako společenská zóna, tvoří jej kuchyň a obývací pokoj s jídelním koutem. Dále je zde také vstupní hala, hlavní ložnice, dva další obytné pokoje, dvě koupelny a technická místnost. Z obývacího pokoje je zajištěn přístup do zimní zahrady s nastavitelným osvětlením, kterou lze při použití plynového hořáku využívat po celý rok. Nebo si můžete den zpříjemnit v zastřešené šestimístné vířivce. V klimatizovaném podkroví se nachází posilovna, obytný pokoj a koupelna. Kuchyň s velkorysou pracovní plochou disponuje vestavěnými spotřebiči. V jedné z koupelen je umístěna vnitřní sauna s elektrickými kamny, barevným osvětlením a ozvučením. 

Standard domu tvoří podlahové vytápění ve všech místnostech, tepelné čerpadlo, centrální vysavač v domě a selektivní osvětlení zahrady od firmy INPRO LUCE s.r.o.

K domu náleží nově realizovaná samoúdržbová zahrada s výsadbou okrasných dřevin o celkové výměře 747 m², na které je situované venkovní posezení s grilem a vrtaná studna. O zahradu se stará automatická zahradní sekačka a automatický zavlažovací systém. Parkování až 2 SUV vozů je možné v prostorné garáži.

Nemovitost je situovaná v klidné historické části města a zároveň 100 m od centra. Obec Opočno nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, supermarkety, restaurace, sportoviště a další. Volný čas lze trávit v místním rozlehlém zámeckém parku a oboře nebo na nově zrekonstruovaném koupališti. V místě je výborná dopravní dostupnost, dobré autobusové spojení do okolních měst. Obec je vzdálená 35 minut autem od Hradce Králové a 25 minut od lyžařského střediska Deštné.

Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

pÖdorys pż°zem°.png
pÖdorys patro.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz