top of page
foto-035.jpg

Opatovice nad Labem

97

4

2

pokoje

koupelny

28 500 Kč

RODINNÝ DŮM

Rádi bychom vám nabídli k pronájmu nízkoenergetický rodinný dům se vzdušným interiérem a upravenou zahradou v Opatovicích nad Labem.


Dvoupodlažní dům s ideální dispozicí 4+kk a o celkové podlahové ploše 97 m2 byl vystavěn v roce 2023. Při výstavbě domu byl kladen důraz především na vysokou kvalitu provedení a maximální komfort.


Přízemí tvoří otevřený obytný prostor propojený s kuchyní a jídelním koutem, toaleta, šatna a technická místnost. Z obývacího pokoje je přístupná terasa s pergolou a vstupem do zahrady. V patře je privátní obytná zóna, kterou tvoří ložnice s vlastní šatnou, 2 samostatné pokoje a koupelna s toaletou.


Standard domu tvoří topení tepelným čerpadlem vzduch/vzduch, rekuperace vzduchu v celém domě s regulací pro každý jednotlivý pokoj, kvalitní vinylová podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou.
K domu náleží zahrada o celkové výměře 424 m2. Parkování vozů je možné před domem.


Lokalita nabízí základní občanskou vybavenost – funguje zde například obchod s potravinami, obecní úřad, dětská a sportovní hřiště. Volný čas lze trávit také u Opatovického písníku, který je v docházkové vzdálenosti. Základní a mateřská škola, lékař a další služby jsou k dispozici.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 50.000 Kč. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 3.500 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page