FOTO-002.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Němčice

REZERVACE

76

3

2

281

pokoje

parkovací stání

pozemek

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům s velmi útulným interiérem v obci Němčice. Dvoupodlažní dvojdům s dispozicí 3+kk a celkové podlahové ploše 76 m² byl vystavěn v roce 2008.


Přízemí slouží jako společenská zóna, tvoří jej otevřený obytný prostor propojen s kuchyní a jídelním koutem, předsíň, technická místnost a toaleta. Patro je pojato jako privátní zóna, kde je umístěna hlavní ložnice, dětský pokoj a koupelna s toaletou. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.


Kuchyňská linka je vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči. Standard domu dále tvoří praktické vestavěné úložné prostory, podlahové vytápění na chodbě, vinylová podlaha v obytných místnostech a keramická dlažba v ostatních místnostech. Ohřev vody a vytápění je zajištěno plynovým kotlem. 


K domu náleží pečlivě udržovaný travnatý pozemek o celkové výměře 281 m², kde se nachází terasa a dřevěný zahradní domek. Celý objekt je oplocen. Před domem jsou na vlastním pozemku dvě parkovací stání.


Nemovitost je situována v nové zástavbě rodinných domků v obci Němčice. Obec nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde mateřská i základní škola, obchod s potravinami, a další. Lokalita nabízí i zázemí se vzrostlou zelení pro trávení volného času. V místě je výborná dopravní dostupnost, dobré autobusové spojení do okolních měst. Němčice jsou vzdálené 20 minut autem od Hradce Králové a 13 minut od Pardubic.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

 

Financování zajistíme.

prodej-rodinny-dum-nemcice-213-2-4a9f65.jpg
prodej-rodinny-dum-nemcice-213-1-b76aa3.jpg
02a.jpg
03c.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz