Rodinný dům s rozlehlou zahradou

Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu nedaleko Hradce Králové, v poklidné vesnici Michnovka.
Jedná se o patrový rodinný dům o celkové ploše 160 m². 

Přízemí domu o celkové ploše 97 m² tvoří vstupní hala, severně orientovaná kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou a toaletou, technická místnost, ložnice a obývací pokoj s dřevěným schodištěm do patra. V patře se nachází půda, která je připravena na vybudování podkrovního obytného prostoru - jsou zde přivedeny veškeré sítě (voda, odpad, elektřina). Všechny místnosti v přízemí jsou přístupné z centrální chodby, kde je umístěna také pračka s lednicí.

Dále vybavení domu zahrnuje plastová okna s dvojsklem, lino v kuchyni a v obývacím pokoji, keramickou dlažbu ve zbylých místnostech. Obývací pokoj disponuje krbem. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem.
Celý objekt sestává z domu se zastřešenou zahradní terasou, stodoly, pergoly a rozlehlého rovinatého pozemku sahajícímu až k lesu. Pergola nabízí kuchyňku s posezením a krbem.

Dům je obklopen bohatou zelení. Kouzelná rozlehlá zahrada o celkové výměře 2329 m² nabízí jak travnatou část vhodnou pro odpočinek, nebo sportovní aktivitu, tak užitkovou část určenou k zahradničení. Před domem se nachází také houpačka pro děti.

Nabízená nemovitost je zakomponována do zástavby starších rodinných domů. Dům byl doposud využíván převážně k rekreaci, ale je možné ho využívat i k trvalému bydlení.

Michnovka je část obce Kratonohy, která se nachází cca 2,5 km na sever. V obci Kratonohy je základní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Nachází se zde železniční i autobusová zastávka, odkud jsou pravidelné spoje do Hradce Králové. Velkou výhodou je blízké napojení na dálnicí D11, po které dojedete za 45 minut do Prahy.

Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

REZERVOVÁNO

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz