top of page
prodej-rodinne-domy-200-m2-kratonohy-michnovka-foto-21-da2a51-2.jpg

Michnovka

200

5

pokojů

2

koupelny

5 900 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám ke koupi dvougenerační rodinný dům nedaleko Hradce Králové v poklidné vesnici Michnovka. 


Jedná se o dvoupatrový cihlový dům o celkové výměře cca 200 m². V přízemí domu se nachází byt o dispozici 2+1, která je tvořená chodbou, kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou a samostatnou toaletou. Po schodech v chodbě se dostaneme do patra, kde je umístěna jednotka 3+1, kterou tvoří chodba, dvě samostatné ložnice, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelna s průchodem na půdu a samostatná toaleta. Z chodby v patře je také přístupný balkon orientovaný do dvora. 


Dům je v původním udržovaném stavu. Vybavení domu zahrnuje dřevěná špaletová okna a betonové podlahy. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva.


Celý objekt sestává z rodinného domu, prostornou dílnou se sklepem, garáže a rozlehlého rovinatého pozemku sahajícímu až k lesu.


Dům je obklopen bohatou zelení. Kouzelná rozlehlá zahrada o celkové výměře 2013 m² nabízí jak travnatou část vhodnou pro odpočinek, nebo sportovní aktivitu, tak užitkovou část určenou k zahradničení.


Nabízená nemovitost je zakomponována do zástavby starších rodinných domů. Díky svému stavu je možné realizovat zde své představy o bydlení.


Michnovka je část obce Kratonohy, která se nachází cca 2,5 km na sever. V obci Kratonohy je základní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Nachází se zde železniční i autobusová zastávka, odkud jsou pravidelné spoje do Hradce Králové. Velkou výhodou je blízké napojení na dálnicí D11, po které dojedete za 45 minut do Prahy.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

 

Financování nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page