pronajem-rodinny-dum-nahon-762-hradec-kralove-malsovice-dsc00287-scaled-549831-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Náhon, Malšovice

124

5

pokojŮ

30 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám k pronájmu rodinný dům v ulici Náhon, Hradec Králové – Malšovice. Jedná se o dům s dispozicí 5+1 s užitnou plochou 124 m². 


Třípodlažní dům má dvě terasy, garáž a udržovanou zahradu. V přízemí se nachází garáž s vjezdem na dálkové ovládání, obytná místnost, komora, chodba a technická místnost. Z obytné místnosti a garáže je přístup na zahradu a terasu o velkorysé ploše 18 m². Do zahrady je zřízen samostatný vjezd s branou na dálkové ovládání. Druhé nadzemní podlaží disponuje obytnou místností, kuchyní s jídelnou, chodbou a terasou. Z obou místností je přístupná terasa o velikosti 18m², která je situována do zahrady. Na míru vyrobená kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči značky Miele. Ve třetím nadzemním podlaží jsou dva pokoje, koupelna s toaletou a chodba. Prostorná koupelna disponuje dvěma umyvadly, toaletou a rohovou vanou se sprchou. K domu náleží udržovaná zahrada o výměře 95 m².


Nemovitost se nachází v nejžádanější lokalitě města Hradce Králové – v Malšovicích. Jedná se o klidnou část obce s plnou občanskou vybaveností. V okolí je obchodní centrum Futurum, základní i mateřská škola, poliklinika, centrum města ale i například Městské lesy Hradec Králové. Stezka vedoucí do lesů, začíná už před domem a je vhodná zejména pro běžce či cyklisty. 


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na energie a služby, které činí cca 5 000 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21% DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku domu.

07a_orez.png

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz