top of page
foto-19.jpg

Klokočí

105

5

1

pokoje

koupelna

7 950 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej domu v obci Klokočí u Turnova.

 

Jedná se o dvoupodlažní dům s ideální dispozicí 5+kk, který prošel v roce 2022 rozsáhlou rekonstrukcí. Přízemí o výměře 105 m2 tvoří vstupní chodba, vzdušný obytný prostor s jídelním koutem a oddělenou kuchyní, ložnice s en-suite koupelnou s vanou a toaletou, pracovna, dvě šatny, samostatná toaleta. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Při rekonstrukci domu byl kladen důraz především na vysokou kvalitu provedení, maximální komfort a výběr materiálů. Z obývacího pokoje je přes francouzské dveře zajištěn přístup na budoucí zahradu. Podkroví je tvořeno půdou o výměře cca 70 m2, kam jsou vyvedeny veškeré sítě a lze tak jednoduchou úpravou vybudovat další obytné místnosti.


Standard domu tvoří plastová okna, masivní teaková podlaha v kombinaci s travertinovou dlažbou. Ohřev vody a vytápění je zajištěno plynovým kotlem a podlahovým vytápěním po celém domě. Odpad je veden do vlastní čističky na pozemku.


K domu náleží neupravený pozemek o celkové výměře 1873 m2 bez oplocení. Exteriér domu je v nedokončeném stavu. Stavební povolení je také na zpevněné plochy kolem domu o výměře 97 m2, které budou sloužit pro parkování, přístup k domu a jako terasa.


Nemovitost je situována v obci Klokočí u Turnova v Českém ráji, která nabízí klid, ale i spoustu možností vyžití - cyklistika, procházky po lese a vyhlídkách, můžete zde objevovat také těměř 300 jeskyní. Obec nabízí základní občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost. Dále je také turistickým východiskem do Klokočských skal a na zříceninu hradu Rotštejn.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page