Rodinný dům

Zprostředkujeme vám pronájem zděného rodinného domu v Malšovicích, Hradec Králové. Jedná se o kompletně podsklepený krajní řadový rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími s ideální dispozicí 4+1 a o celkové obytné ploše 150 m2.

V přízemí se nachází zádveří, toaleta, komora, kuchyň, obývací pokoj a hala, kde je umístěno masivní dřevěné schodiště do patra. Horní patro tvoří centrální chodba, ze které jsou přístupné 3 pokoje, toaleta a koupelna s vanou i se sprchovým koutem. Kuchyň disponuje plynovým sporákem, troubou, myčkou a lednicí. K domu náleží zahradní terasa, garáž v suterénu a zahrada o rozloze 486 m2. Na travnaté zahradě se nachází bazén. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a krbem.


Dům je v původním stavu s částečnými modernizacemi. Nemovitost je situována v lokalitě Malšovice v Hradci Králové. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu a oblíbenou lokalitu pro bydlení. V místě je kompletní občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka MHD, zahrádkářská osada, malšovické lesy, turistické a cyklistické trasy.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 5.000 Kč.

Doporučujeme osobní prohlídku. 


Cena
23 000 Kč / měsíc

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz