top of page
foto-13-2.jpg

Husova, Hradec Králové

226

6

2

pokojů

koupelny

15 900 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám k prodeji rodinnou historickou vilu v ulici Husova v Hradci Králové. 


Tato kouzelná vila s bohatou historií a unikátním charakterem nabízí částečné podsklepení a dvě nadzemní podlaží. Přízemí domu je rozlehlé a zahrnuje předsíň, chodbu, kuchyň, ložnici koncipovanou jako ensuite, tedy s vlastní koupelnou a možností kuchyně, prostorný obývací pokoj, samostatná toaleta a moderní koupelnu s přípravou odpadů. Obývací prostor zdobí historické stropní malby a na útulnosti přidává také původní kachlová kamna, která jsou plně funkční a s nově vyvložkovaným komínem.


Po schodech s dekorativním zábradlím v chodbě se dostanete do patra, kde se nacházejí dvě útulné ložnice s vlastní koupelnou, ložnice koncipovaná jako ensuite, pracovna, úložný prostor, ze kterého lze vytvořit walk-in klozet a dvě nově zrekonstruované koupelny s toaletou.


Tato vila je v původním, pečlivě udržovaném stavu a průběžně prochází renovacemi. Ve vile byla provedena kompletní výměna rozvodů odpadů, vody, elektřiny a topení. Standard tvoří dřevěná špaletová okna, betonové podlahy a elegantní vysoké stropy se zdobením, příprava na fotovoltaiku.


Celý objekt sestává z rodinného domu, kůlny, pergoly a rovinatého pozemku o celkové výměře 853 m2. Na nově vysazené zahradě, kde vznikly nové záhonky, stromy a zeleň je situován také nový krytý zděný bazén. Díky svému stavu je tato nemovitost ideálním prostorem pro realizaci vašich bydlení snů. Navíc je to však i ideální prostor pro podnikání, které může vzniknout a prosperovat ve velmi příjemném a inspirativním prostředí. Původně byla vila ve vlastnictví českého architekta Františka Plesnivého, kterou v roce 1897 postavil své ženě Gabriele - vila tedy nese i její jméno, které bylo původně i na fasádě.


Tato exkluzivní nemovitost je vkusně zakomponována mezi historické rodinné domy v oblíbené čtvrti Hradce Králové, známé jako Nový Hradec Králové. Klidné prostředí zde doplňuje výborná občanská vybavenost, včetně mateřské školy, základní školy, obchodního centra Futurum, zdravotního střediska a dalších služeb. Navíc máte blízko ke Královéhradeckým lesům, které jsou ideálním místem pro odpočinek a sportovní aktivity pro celou rodinu. Dopravní dostupnost je výborná, což usnadní vaše cesty do města i mimo něj.


Nemovitostí vás rádi provedeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page