top of page
nabizi-prodej-rodinne-domy-manesova-740-hronov-foto-2-f39cfa-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Mánesova, Hronov

224

6

2

pokojů

koupelny

7 300 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům s útulným interiérem v obci Hronov. Dvoupodlažní samostatně stojící dvougenerační dům o celkové ploše 224 m² byl vystavěn v 80. letech.


Přízemí tvoří obývací pokoj, ložnice, kuchyň, koupelna a chodba, ze které vedou masivní dřevěné schody do patra. V patře je hlavní společenská zóna, tvoří ji otevřený obytný prostor, který je propojen s kuchyní a jídelním koutem, koupelna, a privátní zóna tvořená třemi samostatnými neprůchozími pokoji. 


Od výstavby dům prochází dílčími opravami, nedávno byla zrekonstruovaná koupelna v patře a zahrada. Standard domu dále tvoří praktické vestavěné úložné prostory, původní dřevěná okna, masivní parkety, plovoucí podlaha a keramická dlažba. Ohřev vody a vytápění je zajištěno plynovým kotlem a kamny s průduchem do patra. 


K domu náleží pečlivě udržovaný travnatý pozemek o celkové výměře 835 m², kde se nachází terasa a dřevěný zahradní domek a skleník. Před domem je na vlastním pozemku prostorná zděná garáž.


Nemovitost je situována u lesa v klidné části Hronova. Obec nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde mateřská i základní škola, obchod s potravinami, a další. Lokalita nabízí i zázemí se vzrostlou zelení pro trávení volného času. V místě je výborná dopravní dostupnost, dobré autobusové i vlakové spojení do okolních měst. Hronov je vzdálen 15 minut autem od Náchoda.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page