top of page
foto-83.jpg

Hřibiny - Ledská

159

5

910

pokojů

m² pozemek

8 990 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu ideální dispozice 5+kk v obci Ledská, okres Rychnov nad Kněžnou.

 

Tento patrový dům o celkové ploše 159 m2 byl vystavěn v roce 2010 a ač se nachází jen pár kilometrů od průmyslové zóny Škoda auto Kvasiny, je místem takřka “na samotě u lesa”.

 

Přízemí domu tvoří hlavní ložnice a společenská zóna, která zahrnuje vstupní chodbu, otevřený obývací prostor propojený s kuchyní a prosluněnou zimní zahradou, která poskytuje zázemí jak pro příjemný odpočinek nebo dokonalý home office, tak pro grilovačku s přáteli, a to i v chladnějších měsících. Přízemí pak dále disponuje ložnicí, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou a technickou místností. Patro slouží jako privátní zóna, kde jsou tři samostatné neprůchozí pokoje a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Pro výstavbu byl použit itong s polystyrenem pro zateplení, v patře je rovněž zateplený strop a krov na půdě. Standard domu tvoří plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou, plastová okna s dvojsklem, tepelné čerpadlo vzduch vzduch a zabezpečovací systém. Zdrojem vody je veřejná vodovodní síť a vlastní studna. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem, pro zvýšení komfortu jsou v hlavní místnosti k dispozici výkonná litinová krbová kamna a v koupelnách el.vytápěcí žebřík plus přímotop pro nejnáročnější.

 

K domu náleží pozemek o celkové rozloze 910 m2. Na pozemku je kopaný bazén a studna, v severní části domu pak prostorná krytá pergola s krbem, sloužící k letním akcím “v chládku” a případné uskladnění dřeva pro topnou sezónu.

 

Obec Ledská je velmi klidnou lokalitou, je vzdálena 2 minuty autem od obce Častolovice, kde je základní občanská vybavenost, včetně mateřské a základní školy a obchodu se smíšeným zbožím, přímo naproti domu je pak autobusová zastávka.

 

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page