top of page
prodej-rodinny-dum-hradec-kralove-placky-foto-031-30c6da.jpg

Hradec Králové - Plácky

215

6

2

pokojů

koupelny

16 490 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Rádi bychom vám nabídli ke koupi luxusní rodinný dům s designově řešeným interiérem a upravenou zahradou v ulici Pohlova, Hradec Králové. Dvoupodlažní dvojdům s ideální dispozicí 6+kk a celkové podlahové ploše 215 m2 je po kompletní nákladné rekonstrukci. Při rekonstrukci byl kladen důraz především na vysokou kvalitu provedení, maximální komfort a výběr špičkových materiálů.


Přízemí slouží jako společenská zóna, tvoří jej otevřený obytný prostor propojený s kuchyní a jídelnou. Dále je zde také vstupní hala, šatna, koupelna s walk-in sprchovým koutem s hlavovou sprchou a toaletou a pracovna. Z obývacího pokoje a jídelny je přístupná zahradní terasa. Patro je pojato jako privátní obytná zóna a nachází se zde hlavní ložnice, tři samostatné neprůchozí pokoje a koupelna se světlovodem pro přirozené denní světlo. Elegantní stříkaná bílá kuchyň s praktickým ostrůvkem disponuje velkorysou pracovní deskou z vysoce kvalitního materiálu Technistone a vestavěnými spotřebiči vyšší řady prémiové značky Siemens.


Standard domu tvoří dřevěná okna, laminátová podlaha Pergo nejvyšší řady a keramická dlažba. Dále také krbová vložka s nerezovým komínem, změkčovače vody a praktické vestavěné úložné prostory. Teplo v domě je zajištěno plynovým kotlem a podlahovým teplovodním vytápěním. Na střeše jsou umístěny solární panely pro ohřev vody a také bazénu. Díky množství velkoformátových oken proudí do domu dostatek přirozeného denního světla, které je nezbytné pro psychickou i fyzickou pohodu. Dům střeží kamerový systém a čidla pohybu.


K domu náleží pečlivě udržovaná zahrada o celkové výměře 602 m2, na které je situovaný velký slaný bazén s protiproudem a prostorná pergola. V suterénu pod prostorem pergoly se nachází také klubová část, kde je umístěna kuchyňka a posezení a bar. Parkování automobilu je možné v přilehlé garáži. Celý objekt je oplocen a díky vzrostlé zeleni nabízí maximální soukromí.


Hradec Králové nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, supermarkety, restaurace a další. V místě je výborná dopravní dostupnost cca 200 m je vzdálena zastávka MHD, odkud jezdí pravidelné spoje do centra města.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page