prodej-rodinne-domy-hlusice-69-foto-1-44462f-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Hlušice

130

2

1

pokoje

koupelna

4 950 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům v Hlušicích. Jedná se o rodinný dům o dispozici 2+1 a o celkové podlahové ploše cca 130 m² včetně dílny a skládku. K domu náleží také prostorná zahrada s ovocným sadem a stodola. Dům prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí v roce 2018, kdy došlo například k výměně podlah, rozvodů vody i elektřiny a dveří.


Přízemí tvoří obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická místnost a chodba. V patře se nachází prostorná půda, která aktuálně slouží jako úložný prostor. Na míru vytvořená rustikální kuchyňská linka disponuje vestavěnými spotřebiči. Vytápění je zajišťováno kombinovaně plynovými vafkami a elektrickými přímotopy. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

,
K domu náleží rozlehlý pozemek o nadstandardní ploše 1346 m². Nachází se zde stodola, přes kterou je vstup na zahradu a ovocný sad. Na pozemku je umístěna také studna, která je napojená na centrální rozvod vody do domu.

 
Obec Hlušice nabízí prostředí pro klidné bydlení v blízkosti přírody. Občanská vybavenost i dopravní dostupnost jsou nadstandardní. V okolí domu se nachází prodejna potravin, mateřská i základní škola a jiné.


Doporučujeme osobní prohlídku domu. Financování nemovitosti zajistíme.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz