top of page
prodej-rodinne-domy-hlusice-69-foto-1-44462f-2.jpg

Hlušice

130

2

1

pokoje

koupelna

3 990 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům v Hlušicích. Jedná se o rodinný dům o dispozici 2+1 a o celkové podlahové ploše cca 130 m² včetně dílny a skládku. K domu náleží také prostorná zahrada s ovocným sadem a stodola. Dům prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí v roce 2018, kdy došlo například k výměně podlah, rozvodů vody i elektřiny a dveří.


Přízemí tvoří obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická místnost a chodba. V patře se nachází prostorná půda, která aktuálně slouží jako úložný prostor. Na míru vytvořená rustikální kuchyňská linka disponuje vestavěnými spotřebiči. Vytápění je zajišťováno kombinovaně plynovými vafkami a elektrickými přímotopy. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

,
K domu náleží rozlehlý pozemek o nadstandardní ploše 1346 m². Nachází se zde stodola, přes kterou je vstup na zahradu a ovocný sad. Na pozemku je umístěna také studna, která je napojená na centrální rozvod vody do domu.

 
Obec Hlušice nabízí prostředí pro klidné bydlení v blízkosti přírody. Občanská vybavenost i dopravní dostupnost jsou nadstandardní. V okolí domu se nachází prodejna potravin, mateřská i základní škola a jiné.


Doporučujeme osobní prohlídku domu. Financování nemovitosti zajistíme.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page