nabizi-prodej-rodinne-domy-gollova-208-4-hradec-kralove-malsovice-foto-41-b620dc-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Gollova, Hradec Králové

125

1169

9 900 000 Kč

m² zahrada

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům s velkým potenciálem v Malšovicích, Hradec Králové. Jedná se o nezrekonstruovaný cihlový dvojdomek o podlahové ploše 125 m², k němuž náleží i zahrada o velkorysé velikosti 1169 m² a samostatně stojící garáž. 


Přízemí tvoří obytná místnost s kuchyní, dvě ložnice, koupelna se samostatnou toaletou a vstupní chodba. Ve 2. nadzemním podlaží jsou k dispozici dva obytné pokoje a vstup na půdu. K jednomu z pokojů náleží slunný balkon s orientací do zahrady. Pro zajištění tepla je v přízemí umístěn plynový kotel, který vytápí celý dům. Pro lepší orientaci je přiložen půdorys. Díky svému stavu je byt vhodný pro realizaci vašich představ. Pomocí rekonstrukce lze například na nižší část domu udělat nadstavbu a zvětšit tak podlahovou plochu domu. K domu dále náleží rozlehlá udržovaná zahrada o celkové výměře 1169 m².


Nemovitost se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Hradce Králové, v Malšovicích. Je zde výborná dopravní dostupnost s veškerou občanskou vybaveností. Jen pár metrů od domu se nachází zastávka MHD, obchod s potravinami, restaurace, pošta a jiné. V okolí se také nachází obchodní centrum Futurum a Městské lesy Hradec Králové, které vybízí k odpočinku v přírodě.


Doporučujeme osobní prohlídku. Financování nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz