Rodinný dům

Zprostředkujeme vám pronájem právě dostavěného rodinného domu v obci Dříteč. Jedná se o patrový dům s ideální dispozicí 5+kk a celkovou užitnou plochou 150 m².

Přízemí tvoří vstupní chodba, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, koupelna a samostatná toaleta. Z chodby vedou schody do patra, kde se nachází tři samostatné neprůchozí obytné pokoje a koupelna s toaletou. Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou, která je vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči německé značky BOSCH. V celém domě je instalována rekuperace pro zajištění příjemného a zdravotně nezávadného ovzduší. Pro příjemné trávení zimních večerů jistě dobře poslouží krbová kamna, která se nacházejí v hlavní místnosti domu. Dále je v domě zavedeno zabezpečovací zařízení. 

Dům je postaven jako nízkoenergetický a spadá dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. do kategorie B - velmi úsporný.

Nemovitost se nachází v klidné, atraktivní a žádané lokalitě. V obci je dostupná plná občanská vybavenost - mateřská škola, základní škola, pošta, samoobsluha, restaurace, v těsné blízkosti se nachází vyhlášený golfový resort Kunětická hora s restaurací a wellness. V místě je dobrá dopravní dostupnost - do obce zajíždí MHD z 8 km vzdálených Pardubic, Hradec Králové je vzdálen 10km.

Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2.500 Kč. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.

Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

Cena
24 500 Kč / měsíc

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz