Dům s duší umělce, České Meziříčí

Zprostředkujeme vám prodej půvabného dvoupodlažního rodinného domu s velkou zahradou v obci České Meziříčí.

Dům z opuky byl postavený v roce 1932, nyní je po rozsáhlé rekonstrukci, která byla navržena pro praktický a pohodlný život umělecky založené rodiny. Jeho dispozici o celkové podlahové ploše 244 m2 tvoří dvě patra. V přízemí se nachází předsíň, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, koupelna a toaleta, šatna a ložnice s pracovnou. V obývacím pokoji jsou umístěna krbová kamna, která zajišťují teplo domova. Prosvětlená kuchyň s jídelnou je největší místností v domě, disponuje podlahovým vytápěním. Kuchyňský kout byl vytvořen na míru. Prosklenými dveřmi v kuchyni lze procházet na zahradu o výměře 845 m2, která náleží k domu.
Zdi kolem původního schodiště jsou zdobeny technikou vymývané malby. V patře, kde byla původně půda se nyní nachází koupelna se saunou, obývací pokoj s kuchyní, ložnice, tři obytné pokoje. Jeden z pokojů disponuje ateliérem s oranžerií v rizalitu nad zádveřím.
Prostory jsou zařízeny se smyslem pro detail a součástí nabídky je také kompletní vybavení domu. V celém domě je nová vodovodní i elektrická instalace, okna a střecha nad obytnou částí i stodolou. Dům dobře slouží k bohatému rodinnému životu, kde si každý najde své soukromí i příjemné místo ke společnému trávení času, například na terásce nebo v pergole s venkovním krbem. Udržovaná zahrada je z části travnatá a vhodná pro sportovní aktivity dětí každého věku. Je také z části užitková, kde jsou ovocné stromy (čtyři jabloně, meruňka, třešeň, několik rybízů, angreštů, víno, ostružiny a ořešák). Nepřehlédnutelnou letní solitérou jsou pnoucí růže a mnoho různě barevných keřů a květin.
K domu náleží stodola a garáž o výměře 70 m2. Stodola může být využita k podnikání. Díky velkému prostoru s menší dílnou zde lze provozovat tvůrčí činnost. V současné době majitel využívá prostor jako garáž. Stodola i garáž mají samostatná sekční vrata na dálkové ovládání. V patře nad stodolou se nachází moderní byt, s připraveným samostatným schodištěm, který skýtá spoustu možností využití, například k oddělenému bydlení, k pronájmu, nebo jako kancelář.
V původním hospodářském přístavku ve tvaru L se nachází dřevník s půdou, přízemní technická místnost, na kterou navazuje kotec pro psa. Zezadu jsou k této původní přístavbě vkusně napojené malé dřevěné kurníky pro drobný chov drůbeže.
V místě je plná občanská vybavenost. Škola, mateřská škola i zdravotní středisko. K rodinnému vyžití je nedaleko Babiččino údolí, přehradní nádrž Rozkoš a Deštné v Orlických horách. Pracovní příležitosti nabízí Škoda auto v Kvasinách 23,5 km daleko, Cukrovar v Českém Meziříčí a Zemspol. Hradec králové 21 km. Obec leží mezi většími městy ve vzdálenosti maximálně 30minut autem (Náchod, Rychnov, Trutnov).
  
Doporučujeme osobní prohlídku. Financování této nemovitosti zajistíme. 

Cena
6 360 000 Kč 

Třída energetické náročnosti budovy G   

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz