Rodinný dům

Zprostředkujeme vám prodej nově zrekonstruovaného rodinného domu v České Skalici, ulice Pospíšilova. Rodinný dům s ideální dispozicí 4+kk tvoří dvě nadzemní podlaží a je umístěn na pozemku o výměře
205 m². Celková podlahová plocha domu je 129 m². 

Přízemí slouží jako společenská zóna, tvoří jej kromě předsíně především otevřený obytný prostor s kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice a minimalistická koupelna. V patře se nachází dva samostatné neprůchozí prostorné pokoje, přístupné z chodby, kde jsou umístěny vestavěné úložné prostory, šatna a toaleta. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

Při výstavbě a zařizování interiéru byly použity kvalitní materiály. Standard domu tvoří plastová okna s dvojsklem, střešní okna s trojsklem, keramická dlažba a plovoucí podlaha. Ohřev vody je zajištěn solárním panelem. Parkovat lze na venkovním stání u domu. Za domem se nachází terasa s pergolou. Součástí nabídky je téměř veškeré vybavení domu. Celý objekt je oplocen.

Česká Skalice je město ve východních Čechách, které se nachází autem 15 minut od Náchodu a 30 minut od Hradce Králové. V místě je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost - nachází se zde autobusové i vlakové nádraží s přímými spoji do Prahy. V blízkosti leží, mimo jiné, Babiččino údolí, nebo osmá největší přehrada v ČR - Rozkoš, kde je také mnoho pěších a cyklistických tras. 

Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

REZERVOVÁNO

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz