prodej-rodinny-dum-cernilov-119-dji-0274-5be81e.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Černilov

201

5

2

pokojů

koupelny

8 390 000 Kč

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům v Černilově poblíž Hradce Králové.

 

Jedná se o kompletně zrekonstruovaný rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími, o dispozici 5+kk a o celkové podlahové ploše 201,8 m². K domu náleží také prostorná zahrada, stodola, sklep, půda o podlahové ploše 75,63 m² a garáž o podlahové ploše 27,63 m².


Přízemí domu tvoří prostorná obytná místnost s kuchyňským koutem, dva pokoje, koupelna se samostatnou toaletou a chodba. V druhém nadzemním podlaží najdete dva podkrovní pokoje, koupelnu a samostatnou toaletou. Dále se zde nachází prostorná půda, která aktuálně slouží jako úložný prostor. Na míru vytvořená kuchyňská linka disponuje vestavěnými spotřebiči. Vytápění ve všech místnostech je zajišťováno kondenzačním plynovým kotlem, v koupelně je zabudováno podlahové vytápění. V obytné místnosti se nachází samostatně stojící kamna, která zútulňují domácnost a zároveň slouží jako alternativní zdroj vytápění.

 

Pro maximální denní světlo jsou v obytné místnosti dvoukřídlé balkonové dveře, díky kterým se snadno dostanete na rozlehlou zahradu o nadstandardní ploše 1421 m². Nachází se zde udržované jezírko, zajímavé terénní úpravy a vzrostlá zeleň, která zajišťuje maximální soukromí. Na pozemku je umístěna také studna, která je napojená na centrální rozvod vody do domu i do rozvodů pro zavlažování zahrady. 


Obec Černilov je vzdálená 7 km od centra města Hradce Králové, nabízí prostředí pro klidné bydlení v blízkosti přírody. Občanská vybavenost i dopravní dostupnost jsou nadstandardní. V okolí domu se nachází 3 prodejny potravin, mateřská i základní škola, cukrárna, praktický lékař, stomatolog a jiné.


Doporučujeme osobní prohlídku domu. Financování nemovitosti zajistíme.

prodej-rodinny-dum-cernilov-119-1np-ebcb26.jpg
prodej-rodinny-dum-cernilov-119-2np-c6d080.jpg
01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz