prodej-rodinny-dum-bristany-98-dji-0027-b49e74-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/6

Bříšťany

141

4

pokoje

REZERVACE

RODINNÝ DŮM

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům o ideální dispozici 4+1 v obci Bříšťany. Jedná se o bývalou zemědělskou usedlost z roku 1990, která sestává z obytné části a hospodářské části.

 

Hospodářskou část tvoří budova, jež je nyní využívána pro garážování a skladování, dále volně stojící objekt bývalé stodoly v čele dvora, chlév navazující na průčelí budovy stodoly a objekty bývalých chlévů postavených na pravé části pozemku – veškeré tyto stavby jsou aktuálně využívány jen jako sklady a odkládací prostory. Rodinný dům o celkové ploše 141 m² tvoří přízemí a částečně využité podkroví. V přízemí o výměře 82,29 m² se nachází předsíň, kuchyň, jídelna, ložnice, koupelna s toaletou, dvě komory, slunná veranda a chodba, ze které vedou dřevěné schody do patra. Podkroví o výměře 59,08 m² tvoří pokoj, ložnice s balkonem a koupelna s toaletou.

 

Dům je od výstavby v udržovaném stavu, v letech 2014 – 2019 prošel dům rozsáhlými stavebními úpravami, které spočívaly v kompletní rekonstrukci podkroví, v provedení sádrokartonových podhledů, v pokládce nových podlah, výměně oken za plastová s izolačním dvojsklem, v provedeních nových rozvodů vody, kanalizace a elektřiny, v instalaci krbových kamen a v provedení instalace podlahového vytápění s tepelným čerpadlem vzduch-voda. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. V domě není možnost na napojení na veřejnou kanalizaci a plyn.


Celý objekt leží na rovinatém pozemku o celkové výměře 4664 m². Nemovitost je situována v zástavbě menších zemědělských usedlostí v obci Bříšťany. Obec se nachází v okrese Jičín a rozkládá se přibližně 6 km od města Hořice a 26 km od Jičína. V místě je dobrá dopravní dostupnost a základní občanská vybavenost, volný čas lze trávit například na místním sportovním hřišti nebo v knihovně. 


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

02a.jpg
03c.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz