Rodinný dům

Zprostředkujeme vám pronájem právě dostavěného bytu se zahrádkou v obci Dříteč.

Jedná se o patrový byt s ideální dispozicí 5+kk a celkovou užitnou plochou 150 m². Přízemí tvoří vstupní chodba, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, koupelna a samostatná toaleta. Z chodby vedou schody do patra, kde se nachází tři samostatné neprůchozí obytné pokoje a koupelna s toaletou. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou, která je vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči německé značky BOSCH. V celém bytě je instalována rekuperace pro zajištění příjemného a zdravotně nezávadného ovzduší. Pro příjemné trávení zimních večerů jistě dobře poslouží krbová kamna, která se nacházejí v hlavní místnosti domu. Dále je v bytě zavedeno zabezpečovací zařízení. Byt je postaven jako nízkoenergetický a spadá dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. do kategorie B - velmi úsporný. Z hlavní místnosti se přímo dostanete na velkorysou dlážděnou terasu o výměře 25m².

Přímo na pozemku u domu se nachází 5 parkovacích stání. Dům lze využívat také jako administrativní prostory.

Nemovitost se nachází v klidné, atraktivní a žádané lokalitě. V obci je dostupná plná občanská vybavenost - mateřská škola, základní škola, pošta, samoobsluha, restaurace, v těsné blízkosti se nachází vyhlášený golfový resort Kunětická hora s restaurací a wellness. V místě je dobrá dopravní dostupnost - do obce zajíždí MHD z 8 km vzdálených Pardubic, Hradec Králové je vzdálen 10km.

Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 3.000 Kč. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 40.000 Kč.

Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

Cena
27 500 Kč / měsíc

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz