top of page
foto-001-5.jpg

Hajnice - Horní Žďár

3 990 000 Kč

REKREAČNÍ OBJEKT

Zprostředkujeme vám prodej pečlivě udržovaného rekreačního domu v obci Hajnice, Horní Žďár. Jedná se o částečně podsklepený přízemní dům s podkrovím se sedlovou střechou, který je určený převážně k rekreaci.


Objekt s celkovou plochou 187 m2 a o dispozici 4+kk nabízí chodbu, průchozí špajz, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, obytný pokoj, koupelnu s toaletou. V podkroví se nachází dva obytné pokoje. Venku se vyjma kolny nachází také malý zahradní domek na nářadí.


Vytápění domu je zajištěno novým kotlem na pelety. K dispozici jsou také kamna.


Dům prošel dílčími rekonstrukcemi - v roce 2002 byla rozšířena veranda včetně zastřešení, v roce 2021 byla provedena kompletní rekonstrukce kolny, v roce 2022 proběhla výměna oken za dřevěné s izolačním dvojsklem a v roce 2023 došlo k oplocení zadní strany pozemku.


K domu náleží pozemek o celkové výměře 573 m2. Založení stavby je betonové s kamenným soklem a svislé obvodové konstrukce jsou dřevěné.


Nemovitost se nachází ve velmi klidné lokalitě v zástavbě rodinných a rekreačních objektů. V místě je základní občanská vybavenost. Obec Hajnice – Horní Žďár se nachází 11 km od okresního města Trutnov a 41 km od města Hradec Králové.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page