top of page
foto-51.jpg

Červený Dvůr

115

5

1

pokojů

koupelna

12 990 000 Kč 

REKREAČNÍ OBJEKT

Zprostředkujeme vám prodej atraktivního samostatného domu MALMO v Hradci Králové, lokalita Červený Dvůr, která je vzdálená pouhých 5 minut od centra města.

 

Na pozemku o celkové výměře 334 m2 se nachází patrový dům o dispozici 5+kk, nabízí podlahovou plochu cca 115 m2 a dále terasa o rozloze 15 m2. Dům je navržen s důrazem na maximální využití každého patra s ohledem na fungování celé rodiny. Dům je ve stavu před dokončením, budoucí vlastník má nyní jedinečnou možnost se podílet na dokončení interiéru (podlahy, dveře, sanita, obklady) a to s příspěvkem 300.000,- Kč.

 

Unikátní architektonické řešení umožňuje i snížení provozních nákladů. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem s podlahovým, teplovodním topením, v letních mesících lze tepelným čerpadlem i dům chladit.

 

V dojezdové vzdálenosti se nachází několik supermarketů, jako jsou například Tesco, Makro a Hornbach, což usnadňuje váš každodenní nákup. V docházkové vzdálenosti jsou také různé sportovní areály pro vaše záliby, jako je tenis, volejbal, kanoistika, stolní tenis, fotbal a pozemní hokej. Pro rodiny s dětmi jsou v blízkosti základní a mateřské školy. Rychlostní komunikace na Pardubice s napojením na dálnici D11 na Prahu je v dosahu za pár minut jízdy. A pokud rádi trávíte volný čas venku, můžete si užít cyklostezky, písníky s možností vodních sportů a procházku podél řeky Labe.


Pro kupujícího jsou připraveny zajímavé bonusy - klient získá bonus ve výši 300 000 Kč na zařízení interiéru.


Termín dokončení domu cca do 4. měsíců od podpisu smlouvy.

 

Pokud máte zájem o bližší informace, rádi vám dům ukážeme a přivítáme Vás v naší kanceláři.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page