top of page
3dum-a.jpg

Božanov

140

6

2

pokojů

koupelny

7 490 000 Kč 

REKREAČNÍ OBJEKT

Zprostředkujeme vám prodej unikátní rekreační chalupy s tradicí v malebné obci Božanov, nacházející se v CHKO Broumovsko. Chalupa je nově postavená v roce 2008, pravidelně využívaná až od roku 2017 především formou komerčních krátkodobých pronájmů. Nemovitost je v perfektním stavu, bez jakýchkoliv dalších investic.


Dispozice chalupy je 6+1 s možností jednoduché úpravy na 6+2, nabízí celkem 14 lůžek a 2 koupelny s WC, sprchovým koutem a vanou. Navíc je zde i sauna, která dodává pobytu na chalupě příjemné zpestření. Nemovitost se nachází na rovinatém pozemku o rozloze 1730 m², což zajišťuje absolutní soukromí a klid. Chalupa je situována na okraji obce, za ní se rozkládají pouze rozlehlé louky a pole, což dodává pocit oddychu v harmonii s přírodou. Kromě toho disponuje zastřešenou terasou o velikosti 40 m² s posezením, ideálním pro večery strávené venku.


Parkování není problém, jelikož jsou k dispozici zpevněné parkovací plochy a kryté parkovací stání, celkově až pro 5 automobilů. Zajímavým prvkem je možnost využití chalupy jako dvou oddělených bytových jednotek/apartmánů, díky samostatnému měření elektřiny a dvěma koupelnám.


Nemovitost je v perfektním stavu s nedávnými nátěry a renovací všech dřevěných prvků a kompletně novým vymalováním (2023). Pravidelná údržba zajišťuje, že je nemovitost v nejlepším možném stavu.


Prodej zahrnuje veškeré vybavení a příslušenství, takže se nový majitel může ihned pustit do jejího užívání. Jedním z velkých benefitů této nemovitosti je její komerční provoz, který nabízí stabilní a atraktivní roční příjem. Chalupa je velmi úspěšně prezentována na ubytovacích portálech s vysokým hodnocením hostů 99 %. Tuto prosperující činnost je možné převzít spolu s webovými stránkami a profily na ubytovacích portálech, což představuje skvělou příležitost pro podnikání. Poloha chalupy je ideální, nachází se v klidné lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost v blízkosti funguje například restaurace, obchod, pravidelná autobusová linka atd.), což usnadňuje každodenní životní pohodlí.


Využití chalupy je víceúčelové – může sloužit jako trvalé bydlení, rodinná rekreace nebo ziskový komerční pronájem. Bez nutnosti dalších investic můžete ihned převzít tento funkční a prosperující podnikatelský model. Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vlastnit tuto půvabnou chalupu a využít jejího potenciálu pro vlastní užívání nebo finanční zisk.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page