Rekreační dům po rekonstrukci, Borohrádek

Zprostředkujeme vám prodej rekreačního domu v oblíbeném východočeském městečku Borohrádek. Jedná se o zdravé bydlení s absolutním soukromím uprostřed zeleně. Na pozemek svítí celý den slunce, díky čemuž prostory příjemně osvětleny přirozeným světlem. Stavba o výměře 90 m² prošla kompletní rekonstrukcí a byla vybavena novým nábytkem. Dispozici tvoří vstupní chodba, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, technická místnost, dílna, prádelna a koupelna s toaletou.

Kuchyň disponuje zcela novým vybavením. Koupelna je vybavená výrobky z udržitelných materiálů značky Geberit, disponuje bezprahovým sprchovým koutem s tzv. tropickým deštěm, kamenným umyvadlem, termostatickým topením a novou, kvalitní dlažbou. Dále v rámci rekonstrukce došlo k zateplení domu, k výměně elektroinstalace, odpadů, oken a podlah. Filtrace vody je zajištěna tříkomorovým filtračním systémem. Ohřev vody je zajištěn nejvyšší řadou inteligentního bojleru, který lze nastavit a ovládat přes chytrý telefon. Vytápění umožňuje krb a komín společně s přímotopy s nízkým odběrem. Celá nemovitost je osazena úspornými LED světly. Objekt je pokryt vysokorychlostním internetem bez omezení do vzdálenosti až 200 m, dále je také zabezpečen FullHD 360° otočnou kamerou a pohybovým alarmem. Díky ventilátorům s automatickými čidly vlhkosti je dům automaticky odvětráván. Střešní krytina je z pozinkovaného materiálu.

K domu náleží parkoviště a klidná udržovaná zahrada o výměře 735 m², ze které je krásný výhled do okolní krajiny. Na pozemku umístěna vrtaná studna (16 m), která slouží jako zdroj vody. Čistička je již připravena. Zahradu netvoří pouze zeleň, ale také záhony s bylinkami a okrasnými květinami. Naleznete zde také fontánu, jezírko, bazén nebo sklad dřeva a nářadí. Objekt je ohraničen renovovaným kamenným plotem s novým dřevem. Okolo domu posyp písku a štěrku kvůli hydroizolaci. Za nemovitostí je malý les se stoletými stromy. Autem lze dojet přímo před dům. Dům je určen k trvalému bydlení nebo k rekreaci. K dispozici od 26. 8. 2019. Sousední pozemek lze pronajmout.

Východočeské městečko v Tichém údolí je obklopeno lesy. Navzdory umístění na samotě, nabízí lokalita plnou občanskou vybavenost. V okolí najdete řadu zajímavých míst, které lákají k výletům, turistice či cyklistice. V docházkové vzdálenosti jsou například studánky, bio farma či soukromá pláž u Orlice. Výborné spojení do Hradce Králové, Žďáru nad Orlicí, Pardubic nebo Kvasin.

Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování této nemovitosti zajistíme.

Cena 
2 490 000 Kč

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř
+420 723 473 357
cirtek@svobodapartneri.cz