Reportáž pro Českou televizi do Událostí v regionech

Mladá Fronta DNES

Reportáž pro Českou televizi do Událostí

Vítěz Realiťáka roku 2019

Ing. Martin Roman

Manažer marketingu 

Na pana Svobodu jsem dostal reference od svojí kamarádky, s kterým řešila hypotéku na rodinný dům. Ačkoliv není pan Svoboda z Prahy, vůbec to nepoznáte. Ochota, vstřícnost, rychlost, to jsou jeho přednosti. Nakonec jsme spolu realizovali ne jednu, ale dvě hypotéky. Rozhodně bych neměl čas obíhat banky, procházet se tunami papírů a podmínek a Marek mi vše ochotně vysvětlil a pomohl. Stejně tak byl i přítomen u samotných podpisů a ochotně poradil, když něco nebylo jasné. Velmi si cením navíc toho, jaké dokáže vyjednat podmínky a pokud mu napíšete i o víkendu, nebo o svátku s urgentním dotazem nebo problémem, můžete si být jistí, že ho vyřeší. Moc děkuji za vstřícné a přátelské jednání a Vaše služby. Rozhodně je budu doporučovat mým známým a přátelům. 

Ing. Radka Turnovská s manželem

Podnikatelé

Velká pochvala panu Čírtkovi i panu Svobodovi, díky nim jsme si splnili sen o bydlení ve svém domě, bez stresu a starostí. Oba byty jsme prodali dle našich představ. Vyřízení hypotéky proběhlo hladce a bez problémů, vřele proto doporučujeme. Profesionální přístup, skvělá komunikace, časová flexibilita a my přejeme mnoho dalších spokojených klientů, ať se daří. 

Radek a Michaela Matušíkovi

Hypotéku jsme s manželkou začali shánět na vlastní pěst, oběhli jsme si pár bank a nechali si nezávazně vytisknout pár návrhů k porovnání. Poté jsme narazili na pana Svobodu a řekli si, že vyzkoušíme i jeho. 

Pan Svoboda vyslechl naše požadavky a na další schůzce nám předvedl daleko lepší návrhy přesně podle našich představ, s daleko lepšími podmínkami. V průběhu podepisování smluv s bankou byl také přítomen, měli jsme tak jistotu dodržení sjednaných podmínek.

Petra Veselá

Asistentka hejtmana KHK

Kompletní a profesionální servis, na který se můžete spolehnout. Moc děkuji za vše.

Ing. Radek Bukai

Jednatel společnosti

Marek Svoboda mi pomohl vyřešit přefinancování hypotéky, ačkoli se to zdálo téměř nemožné. Umí si poradit i s komplikovanými případy.

Mgr. Lukáš Slanina

Advokát

S Markem Svobodou právě řeším už třetí hypotéku a spolupráce jako vždy probíhá zcela hladce. O nic se nemusím starat a mám jistotu schválení hypotéky s parametry převyšujícími standardní nabídky bank.

Honza Wajtr

Projektový manažer

Na podzim 2016 jsem řešil na rychlo hypotéku, protože jsem zaslechl, že se chystají v tomto ohledu na úvěrovém trhu změny, takže jsem trošku zpanikařil, aby se vše stihlo. Naštěstí jsem narazil na pana Svobodu, který hypotéku doslova bleskově vyjednal a za super podmínek, a to i přesto, že jsem svoje požadavky na nastavení několikrát měnil. Můžu jen doporučit.

Jana Zajícová

Děkuji za realizaci mého snu...

MUDr. Martin Kalous

Zubař

Díky profesionálnímu i lidskému přístupu a ochotě Marka Svobody se nám splnil náš sen o vlastním bydlení. Sami bychom si takové podmínky hypotéky jen těžko vyjednali. Děkujeme za skvělé jednání, přípravu a realizaci hypotečního úvěru.

Eva Šaldová a Jakub Šanda

Asistentka ředitele

Člověk na svém místě! Spolupráce na úspěšném a rychlém vyřízení hypotečního úvěru na rodinný dům s panem Svobodou byla velice příjemná a profesionální. Vše řádně vysvětlil, maximálně se nám věnoval a snažil se najít vždy tu nejlepší cestu, či variantu. Jde vidět, že svojí práci dělá rád a záleží mu na svých klientech. jako člověk je velmi milý, vstřícný a lidský. Díky panu Svobodovi jsme ušetřili spoustu času, peněz a nervů. Rozhodně doporučujeme.

Roman Makyda

Prodejce dílů a příslušenství

Profesionální přístup, výborná komunikace, komplexní služby od přípravy a zadání nabídky až po podepsání smlouvy. Mohu všem vřele doporučit. Další spolupráce 100%.

Ing. Johana Šlapáková

Účetní

Byli jsme velmi spokojeni s časovou flexibilitou makléře. Nemuseli jsme se o nic starat a vše proběhlo bez problému.

Bc. Bára Vošoustová

Specialista analytické laboratoře

Velmi příjemné vystupování a profesionální přístup. Rychlé, kvalitní služby. S poskytnutým servisem jsme byli naprosto spokojeni a můžeme proto jen doporučit.

Marek Zhouf

Podnikatel

Profesionální a flexibilní přístup pana Čírtka při zprostředkování prodeje nemovitosti. Nenásilný a přirozený projev spolu se spolehlivostí nemohu hodnotit jinak než nadmíru kladně.

doc. PharmDr. Aleš Tichý, Ph.D.

Vědecko-pedagogický pracovník

Pan Čírtek disponuje atributy úspěšného realitního makléře. Má dobrou schopnost prezentace, je flexibilní, umí naslouchat potřebám svých klientů a jeho vystupování je velmi příjemné. Navíc působí klidným dojmem, což je dnes v této branži nedostatkové zboží.

Ondřej Maxa

HP WH Senior Supervisor

Vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, makléř se vždy přizpůsobil mému časovému harmonogramu a v kombinaci s příjemným vystupováním jsem byl na 100% spokojený.

Eva Nováková

Specialista Backoffice

Nadstandardní, profesionální přístup, výborná a rychlá komunikace, flexibilita. Díky panu Čírtkovi prodej nemovitosti proběhl hladce a bez potíží. Mohu jen doporučit, pokud bychom v budoucnu potřebovali pomoc při koupi/prodeji nemovitosti, nebudeme váhat a znovu využijeme jeho služeb.

PhDr. Eva Otterová s manželem

Klinický psycholog, psychoterapeut

Aktivně s námi spolupracoval při hledání vhodného bytu. Zjišťoval pohotově informace, připravoval s předstihem důležité podklady pro jednání. Respektoval naše časové možnosti a nutnost drobných úprav smlouvy. Nebyl problém s opakovanou prohlídkou nemovitosti. Můžeme jej doporučit.

Vendula Soukupová

Pokladní

Naprostá spokojenost, vše proběhlo nad moje očekávání. Vřele doporučuji.

Mgr. Dita Hladíková

Projektová manažerka

Práce Marka Svobody je na špičkové úrovni a i přes komunikaci na dálku zařídil vše na jedničku. Díky němu jsem svou hypotéku měla zajištěnou za nejvýhodnějších podmínek a ve velice krátkém čase. Jeho přístup je přívětivý, s nadšením pro věc. Náhle vzniklé a neočekávané překážky dokázal vyřešit rychle, efektivně a úspěšně. Mohu ho s klidným svědomím doporučit, je to člověk na správném místě - jak lidsky, tak profesně.

Vendula Pospíšilová

Asistentka ředitele

Děkuji za kvalitní zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Z mé strany stačilo jen pár podpisů a předání klíčů novým majitelům.

Markéta Kožíšková

Zdravotní sestra

Ráda bych doporučila hypotečního poradce, pana Marka Svobodu, který mi pomohl úspěšně vyřídit hypoteční úvěr za velmi výhodných podmínek v extrémně krátkém čase. Cením si jeho vstřícnosti, flexibility a profesionálního přístupu.

Nikola Hessová

Manažer

Služby pana Marka Svobody jsem využila, když jsem řešila hypotéku na rodinný dům. Naprosto hypotékám nerozumím, takže jsem hledala někoho, v koho mohu mít důvěru a bude skutečně fundovaný v oboru, aby mi dokázal zodpovědět každý, často i hloupý, dotaz a to klidně v osm večer. Jsem ráda, že jsem takového skvělého poradce našla. Vše klaplo na jedničku.


Josef Kopecký

Zaměstnanec ve státním sektoru

Marka Svobodu znám více než 10 let a s čistým svědomím mohu říct, že to je férový člověk (bohužel jich v dnešní době už tolik není), kterému záleží na spokojenosti svých klientů. Nám s přítelkyní pomohl prakticky se vším, co se bydlení týká. Je ochotný, milý znalý v oboru a já ho s hrdostí doporučuji svým přátelům.

Manželé Brzkovi

Státní zaměstnanci

Marku Svobodovi děkujeme za profesionalitu, ochotu a vynikající přístup. Vše za nás zajistil, do banky jsme vůbec nemuseli, vyjednal nám skvělou úrokovou sazbu. Doporučujeme ho dalším klientům.

Helena Opolzerová

Obchodní zástupce

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Marku Svobodovi za profesionální přístup při refinancování naší hypotéky. Díky výhodným podmínkám, které nám vyjednal, nám ušetřil mnoho peněz a času. Velké díky za přátelské a milé jednání.

Iveta a Petr Dusovi

Děkujeme panu Svobodovi za rychlé vyřízení hypotéky, přátelský a profesionální přístup. Díky němu bydlíme spokojené v novém domě. Také děkujeme za milý a profesionální přístup panu Čírtkovi při prodeji domu. Oba můžeme vřele doporučit. Přátelům a známým doporučujeme už teď.


Mgr. Danka Grossman

Odborný prodejce

Velká pochvala pro pana Marka Svobodu! Zařizování hypotéky, jak jsem zjistila není jednoduchá záležitost a odborná pomoc byla nezbytností. Měla jsem štěstí potkat hypotečního poradce, který se postaral o veškerá jednání s bankou, velmi ochotně, efektivně a s přístupem nad má očekávání. Děkuji! S radostí Vás budu doporučovat svým přátelům. Přeji Vám hodně úspěchů!

Zanechte nám referenci